Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger ★★★★

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger a térképen

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger értékelése:

33. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger bemutatkozása

Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első magánszállodája, a Hotel Korona Rendezvény & Borhotel. A város török kori emlékeivel, fürdőkultúrájával, híres boraival, gasztronómiájával, látnivalóival tartalmas kikapcsolódást ígér.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger képei

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Imádtuk a párommal az itt töltött időt ,maradtunk is volna még. A személyzet : mosolygós ,boldog ,aranyos,segítőkész. Az árral is nagyon megvoltunk elégedve ,kellemesen csalódtunk a végösszegben ,mert többre számoltunk. Kényelmes,tágas,tiszta ,világos terek. Wellness részleg: romantikus hangulatban tölthettünk itt időt ,amin meg is lepődtünk hiszen rengeted , lehetőség van.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Az elnöki lakosztályban voltunk, ami nagyon szėp volt. De! A mosdókban nem működött az elszívó, a liftben a lámpa, nem vitték ki a szemetet a szobából, nem hoztak wc papírt. A welnesben napokig hevert a földön a piszkos törülköző és köpeny. Az ételek finomak voltak, de a teraszon szėtszakadt székek, az étteremben zsúfoltság.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
Mindennel nagyon elégedettek voltunk kivéve a welnes által nyújtott szolgáltatások minőségét. Például a feleségem igényelte volna a csomagban szereplő félórás masszást, de állítólag már ottlétünk idején már nem volt szabad kapacitás . Mi ezt , a forgalmat tekintve nem így láttuk. Amikor ketten voltunk lenn a welnesbe, a jakkuzi nem müködött a kiírt program szerint.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Az ételek nagyon finomak,a programok a szállodában nagyon színvonalasak voltak,a Beatles múzeum is nagyon érdekes volt.Kedves,figyelmes,udvarias volt a személyzet.A Wellnes részleget is imádtuk.Köszönünk mindent a Korona Hotelnek.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát, félpanzióval töltöttünk a szállodába. Sajnálatos de nem azt kaptuk amit vártunk . A szálloda előtti illetve melleti utcában fizetős(1500/nap) a parkolás ami távozáskor kerül felszámításra. A szobától a wellnes 2 épületen keresztül vezető úton volt elérhető. A fürdőszobában a törülköző annyira elhasználódott hogy egy erősebb háttörlésnél kiszakad, a wc mögött a lefolyó folyik így folyamatos víz áll a wc mellett.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is. A városközpont még gyalog is közel van, pici sétával viszonylag minden látnivaló elérhető.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Nincs messze a belváros, de csak gyalog - sok lépcsőn vagy meredeken. A szálloda átlagos, nem túl nagy szoba, kicsi fürdőszoba, penészesek a zuhanyfülke sarkai. Inkább három csillagnak felel meg. Az étterem nagyon kicsi, a reggelinél zsúfolt. A reggeli változatos és finom volt. A wellness is teljesen átlagos. Ami egyértelműen dícséretes, az a személyzet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Személyzet segítőkész. A szállás katasztrófa : poros asztal, 140 cm-es franciaágyra 160 cm-es matrac rátéve, csúszkált össze vissza. A matrac alatt nejlon matracvédő ami csörög mint állat. A szállás és Wellness részleg között vagy udvaron, vagy hideg folyosón lehetett eljutni. A kaja felhozatal közepes, de minősége kifogásolható, pl: hideg rántott sajt, keserűre égetett hús.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
A Hotel elhelyezkedése a legjobb!
Sajnos már többszőr észre vettük, hogy romlik a tisztaság!
A zuhanyzó körben penészes, sárga nincs rendesen takarítva.
A WC nem működött rendesen, nem volt elég wc papír, külön kellett kérni a takarítást. A fűtés zajos, éjszaka zavaró.
A reggeli átlagos semmi különös.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 13.
Nagyon jól éreztük magunkat! Édesapám 75. szülinapját ünnepeltük Önöknél a testvéremmel. Remek volt a borozgatással egybekötött pincevacsora. Nagyon kedves volt József, aki jó szívvel kínálgatott és betekintést engedett a szálloda történelmébe. A svédasztalos reggeli és az első esti vacsora nagyon finom és bőséges volt.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 30.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli party-val, cigányzenével, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, táncos revüshow-al, tombolahúzással, wellness-részleg használattal, újévi koncerttel, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni süteménnyel és forralt borral, karácsonyi vacsorával és koncerttel, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.09.30-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.953 - 27.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
2 nap/1 éjszaka 15.450 - 24.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.09.30-ig
Siesta Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, korlátlan teafogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, tárlatvezetés borkóstolóval ás pogácsával
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

EgerX