Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger ★★★★

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger a térképen

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger értékelése:

30. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger bemutatkozása

Eger történelmi belvárosának legcsendesebb részén, zöld övezetben található Eger első magánszállodája, a Hotel Korona Rendezvény & Borhotel. A város török kori emlékeivel, fürdőkultúrájával, híres boraival, gasztronómiájával, látnivalóival tartalmas kikapcsolódást ígér.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger képei

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
3 éjszakát, félpanzióval töltöttünk a szállodába. Sajnálatos de nem azt kaptuk amit vártunk . A szálloda előtti illetve melleti utcában fizetős(1500/nap) a parkolás ami távozáskor kerül felszámításra. A szobától a wellnes 2 épületen keresztül vezető úton volt elérhető. A fürdőszobában a törülköző annyira elhasználódott hogy egy erősebb háttörlésnél kiszakad, a wc mögött a lefolyó folyik így folyamatos víz áll a wc mellett.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemesen töltöttük el a szállodában a Húsvéti ünnepet. Elégedettek voltunk a személyzettel, a wellness részleggel, a szervezett borkóstolással, és nagyon kellemes volt a kisvasúttal való városnézés is. Ár/érték arány megfelelő, ajánlom kisgyerekes családnak és idősebb, pihenésre vágyóknak is. A városközpont még gyalog is közel van, pici sétával viszonylag minden látnivaló elérhető.

2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 13.
Nincs messze a belváros, de csak gyalog - sok lépcsőn vagy meredeken. A szálloda átlagos, nem túl nagy szoba, kicsi fürdőszoba, penészesek a zuhanyfülke sarkai. Inkább három csillagnak felel meg. Az étterem nagyon kicsi, a reggelinél zsúfolt. A reggeli változatos és finom volt. A wellness is teljesen átlagos. Ami egyértelműen dícséretes, az a személyzet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Személyzet segítőkész. A szállás katasztrófa : poros asztal, 140 cm-es franciaágyra 160 cm-es matrac rátéve, csúszkált össze vissza. A matrac alatt nejlon matracvédő ami csörög mint állat. A szállás és Wellness részleg között vagy udvaron, vagy hideg folyosón lehetett eljutni. A kaja felhozatal közepes, de minősége kifogásolható, pl: hideg rántott sajt, keserűre égetett hús.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 5.
A Hotel elhelyezkedése a legjobb!
Sajnos már többszőr észre vettük, hogy romlik a tisztaság!
A zuhanyzó körben penészes, sárga nincs rendesen takarítva.
A WC nem működött rendesen, nem volt elég wc papír, külön kellett kérni a takarítást. A fűtés zajos, éjszaka zavaró.
A reggeli átlagos semmi különös.
2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 13.
Nagyon jól éreztük magunkat! Édesapám 75. szülinapját ünnepeltük Önöknél a testvéremmel. Remek volt a borozgatással egybekötött pincevacsora. Nagyon kedves volt József, aki jó szívvel kínálgatott és betekintést engedett a szálloda történelmébe. A svédasztalos reggeli és az első esti vacsora nagyon finom és bőséges volt.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek fantasztikus ízűek. Azonban a wellness élmény medencéjét elég sokan hidegnek találtuk, ez által nincs igazán kihasználva. A fürdőszoba pára elszívása nem megfelelő ezért a mennyezet penészedik,nem igazán használnak megfelelő tisztítószert a csempék tisztítására "vízköves".

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 28.
Közép korú házaspár,egy felnőtt gyermekkel. Öt napot töltöttünk a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness nagyon jó,nem volt zsúfolt. Bőséges volt a reggeli és a vacsora. A kiszolgáló személyzet nagyon kedves. A pótágy lehetett volna kicsit nagyobb, de mindent egybevetve a szálloda szolgáltatásai egytől egyig kiválóak.
Válasz az értékelésre - 2017. december 29.
Tisztelt Szabó Zoltán!
Nagyon szépen köszönjük értékelését és szöveges hozzászólását.
nagyon örülünk, hogy sikerült a Karácsonyt kellemessé varázsolni. Bízunk benne, hogy még a jövőben lesz lehetőségünk Önöket vendégül látni.
A gyermeket szívesen látjuk gyakorlaton :)
Bányainé Micski Marianna (Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger)

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Jó csak az ágy, pótágy lehetne sokkal kényelmesebb is. A többi szolgáltatás és hotel kiváló, az étkezés és a többi szolgáltatás nagyon színvonalas volt. Csak ajánlani tudom!
Válasz az értékelésre - 2017. december 29.
Kedves Árpád!

Nagyon szépen köszönjük hozzászólását és értékelését.
Visszavárjuk Önöket.
Bányainé Micski Marianna (Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger)

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 27.
Egyszer voltunk, többet nem megyünk! A fürdőszoba sarkaiban is kellene takarítani, nem éppen kellemes érzés először használva a fürdőszobában hajszálakat látni. . . Az internet sehol nem működik az épületben. Több telefonon próbáltuk, sehol nem ment. A wellness részen a Kneipp taposóban egyforma hőfokú víz, a bio szauna üzemen kívűl, a gőzfürdőben erős possadó víz szag.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, múzeum belépővel, wellness-részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 25.633,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, korlátlan italfogyasztással, szilveszteri programokkal, Gálavacsorával, táncos mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pince és bormúzeum látogatással, várostérképpel, kedvezménnyel, gyermekeknek játszószobával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Eger környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kikelet 2=3

EgerX