Rex Clinic Hotel Rátót ★★★★

Rex Clinic Hotel Rátót értékelése:

1. helyezett az 1 rátóti szállás közül
324. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Rex Clinic Hotel Rátót bemutatkozása

Minden ember vágya, hogy örökké fiatal maradjon. Ez idáig azonban még nem sikerült megfejteni az örök fiatalság titkát. Az öregedés elválaszthatatlan része életünknek, és csak remélhetjük, hogy olyan sokáig élünk egészségben, boldogságban, ameddig csak ...Tovább >>
Minden ember vágya, hogy örökké fiatal maradjon. Ez idáig azonban még nem sikerült megfejteni az örök fiatalság titkát. Az öregedés elválaszthatatlan része életünknek, és csak remélhetjük, hogy olyan sokáig élünk egészségben, boldogságban, ameddig csak lehet.

A rátóti Széll Kálmán-kastélyban, kiváló szakemberek kis csapata létrehozott egy anti-aging központot. Ez a gyönyörű környezetben található kastély, mely egyébként a nemzeti örökség részét képezi, 1890. körül épült, és 14 km-re található az osztrák határtól (70 km-re Graztól, 190 km-re Bécstől, 250 km-re Ljubljana-tól, 200 km-re Zágrábtól, 360 km-re Trieszttől). Korábbi tulajdonosa, Széll Kálmán, egykori miniszterelnök volt.

A kastély 4 csillagos anti-aging klinikai központtá történő átalakítását két nagyon fontos tényező is alátámasztotta. Az egyik az a nagyfokú igény és érdeklődés, mely pácienseink részéről érkezett, a másik a környék, illetve e történelmi épület kiváló adottságainak felismerése. Az eredeti kastély-épület még egy teljes átalakítás után sem tudta ellátni az összes funkciót, amire egy klinikának szüksége van, így az épületet-együttest egy, az eredeti architektúrával harmonizáló új szárnnyal bővítettük.

A klasszikus szállás funkciókat az eredeti kastély-épület látja el. Itt 1 db lakosztály, 8 db kétágyas, és 3 db egyágyas szoba található, mely összesen 20 fő befogadására képes. A kastély épülete az új szárnnyal együtt 2000 m2, ahol a 4 csillag pluszos szállodai szobákon kívül az anti-aging és wellness központ is helyet kapnak. Ezen belül találhatóak a szaunák, jakuzzik, az aromaterápia-, a masszázs-, a kozmetika és a speciális anti-aging kezelők. A gyógyászati és wellness központ természetesen a szállásfoglalással nem rendelkező vendégek számára is elérhető.

Rex Clinic Hotel Rátót képei

Rex Clinic Hotel Rátót
Szállások Rátót városában
Wellness csomagok Rátót városában

Rex Clinic Hotel Rátót vélemények

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párom által télapóra szervezett meglepetés hétvégén vettem részt. A kicsiny faluba álló kastélyba érkezve igen meglepődtem a kedves fogadtatáson. A legszebb lakosztály állt a rendelkezésünkre. A wellness részlegben is csendes magányunkban lehettünk. Ezen a hétvégén viszonylag kevés vendég volt, így a vacsorát is kettesben tölthettük el.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy kellemes napot töltöttünk a hotelben. Nagyon kellemes környezetben fekszik a kastély, szép, ápolt kert veszi körül. A szobák tiszták és szépen, modern bútorzattal berendezve, míg a közös helyiségek, szalon, nappali, könyvtár a régi időknek megfelelően. Speciális étkezésünk volt, ami egy méregtelenítő kurát jelentett.

Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 11.250,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 19.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni desszert kínálattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sporteszközök, játszószoba, társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.01-ig

Szállodák Rátót környékén
Gotthard Therme Hotel & Conference Szentgotthárd
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Félpanziós akció (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
3 éjszakás pihenés

RátótX