Kis csoda a Bükk szívében

Knédli Vendégház RépáshutaKnédli Vendégház Répáshuta a térképen

2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. február 2.
Voltunk itt Párommal egy egy hetes autós országjáró túra keretében két éjszakát itt töltve.
Nagyon, de nagyon gyönyörű helyen fekszik maga Répáshuta is, de a Knédli Vendégház is hihetetlen szépséget, nyugalmat áraszt!!!
Nagyon kedves a tulajdonos Hölgy, tényleg mindenben segítségünkre volt, és a hatalmas, gyönyörű kerten mindenhol látszik keze munkája!
Kicsi és egyszerű, ám nagyon tiszta szálláshely, a nyugalomra, csendre vágyó vendég ezeket itt tényleg maradéktalanul élvezheti!
Mi ugyan csak két éjszakát töltöttünk itt, de bátran ajánlom gyermekes családnak is, vagy olyanoknak, aki pl. sütögetni, bográcsolni szeretnek, vagy épp csak a környező hegyekben gyalogtúrázni, gombát szedni, hegyet mászni ...
Nagyon jó kiindulópont a környékbeli szebbnél szebb látnivalók - Lillafüred, a Hámori tó, a barlangok, vagy épp Bükkszentkereszt, Miskolc/Diósgyőr - felkeresésére!!!

Csak ajánlani tudom Minden Kedves Túristatársunknak!
Mi nagyon kellemesen éreztük magunkat!
Köszönjük szépen !!!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló
Knédli Vendégház Répáshuta - KörnyékKnédli Vendégház Répáshuta - KörnyékKnédli Vendégház Répáshuta - Külső képKnédli Vendégház Répáshuta - Külső képKnédli Vendégház Répáshuta - KörnyékKnédli Vendégház Répáshuta - Szobák
Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza