Hotel Révfülöp Révfülöp ★★

8253 Révfülöp, Halász u. 37.

Hotel Révfülöp Révfülöp a térképen

Wellness csomagok Révfülöp városában

Hotel Révfülöp Révfülöp vélemények

2018. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy kis egyesület tagjaival nyaraltunk Révfülöpön. A csapat nagy része gyermek volt,nagycsaládosok és nem nagy igényekkel. Indulás előtt termésetesen felkerestük a szállást körbenéztünk informálódtunk. Aztán olvastunk pár hozzászólást és mindig jeleztük a veztőség felé mit olvastunk és mindig azt a választ kaptuk legyünk nyugodtak amit megbeszéltünk az úgy is lesz.

2018. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
A hely kritikán aluli. Táborral érkeztünk, és előre leadtuk kinek milyen ételallergiája van (laktóz, vega. . . stb. ). Első nap közölték, hogy sajnos nem tudnak enni adni az allergiásoknak, mert nem készültek. (És az a nap is ki volt fizetve! ! ) A laktóz/vega étel szinte minden nap üres, íztelen penne tészta (mindenhez penne tészta volt) némi brokkolival, és sós zöldségleves volt.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mivel azt írták, hogy kisgyermekes családoknak ajánlják és közvetlen strandjuk van, és tévé is van a szobákban, bátran belevágtunk, mivel van egy 4 éves kislányunk és egy 7 hónapos kisfiunk. Július 12. -én neki is vágtunk, Pestről, Bőröndökkel, babakocsival. Sajnos elsőre nem ismertük meg a Hotelt, simán elsétáltunk mellette és megkérdeztünk egy embert hogy hol is van ez a Hotel.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nincsenek jó tapasztalataim a Hotel Révfülöpről. . . Csupán 2 pozitívumot tudok róla elmondani. a recepciós srác próbált segítőkész, "jófej" lenni, illetve szép volt a kilátás a szobánkból a Fülöp hegyre és a kilátóra. . . Ezen kívül azonban sajnos semmi jót nem tudok a szállodára mondani.

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.250 - 54.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
2-4 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes fürdőbelépővel, jakuzzi, szauna és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Révfülöp környékén
Hotel Vital Zalakaros
Holiday Hotel Csopak Csopak
Fergeteges Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

RévfülöpX