Vegyes érzelmeket keltett, hiányzott a szíves vendéglátás

Huszár Panzió SárospatakHuszár Panzió Sárospatak a térképen

Gyenge 2018. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. május 15.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Nyereményjáték keretein belül nyertünk ide [moderálva - a szerk.] 5 éjszakára ingyenes szállást, csak a félpanziót kellett fizetnünk.
A szoba átlagos volt, a vendégfogadás viszont lelombozó. A tulajdonosok főképpen a tevékenységeikkel voltak elfoglalva (nagyrészt ők végezték az éttermi feladatokat), a vendégeket szinte semmibe vették. A tulajdonos úr aranyos volt, de a felesége úgy tekintett ránk, na ezek minek vannak itt? Kérdéseinkre hevenyészett, kényszeredett választ kaptunk, de azt is miközben mentek kifelé az étteremből a konyhába, hátat fordítva. Meg is kérdeztem: megbántottam valamivel??
A személyzet többi tagja mind szívélyes volt.

A vacsora, amiért fizetnünk kellett, fele volt a "normál vendégek" adagjaihoz képest.
A svédasztalos reggeli választék szerény. Nincs péksütemény, csak kenyér, néha többnapos. Félhangon, néha ajánlanak fel rántottát. Gyümölcslé, gyümölcs nincs. Meleg tejet kérni kell.

Az elöregedett, hibás csöves TV-t harmadik napra sikerült kicserélni azonos típusra.

Éjszaka, reggel 8 óráig személyzet nélküli a panzió, reggelizni csak ezután lehet, vacsorázni 19:30-ig.

Ugyanakkor, elutazásunk előtt, megmutatták lovas rendezvényeik videóit, amik magas színvonalról tanúskodtak.
Sajnos mi nem voltunk lovasok, lehet ez volt a probléma......
Személyzet:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:Átlagos
Étkezés:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos

Huszár Panzió további értékelései

2023.09.23üzleti partnerrel
Kiváló helyszín esküvőkre. Kedves kiszolgálás, finom ételek, csodás helyszín. Szertartásvezetőként élmény volt itt lenni.
2016.10.05egyedül
Nyugodt, csendes szálláshely, közel a történelmi városközponthoz (várhoz), kimndottan jó áron. Barátságos, segítőkész személyzet. Nagyon jó minőségű ételek, sajnos a helyi (tokaji) borok választéka és minősége viszont gyenge. Külön kiemelendő a tágas, zárt parkoló és a nagy füves kert a...
Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
Senior csomag