Holiday Apartman Sárvár

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Holiday Apartman Sárvár vélemények

Kiváló 2020. február 7.egyedül járt itt
A szálláshelyről a fürdő és a városközpont is jól megközelíthető volt. A lakás kényelmes, tágas és tiszta, a szállásadó, Rita végtelenül kedves és figyelmes.
Kiváló 2020. január 8.a párjával járt itt
A szálláshelyen nagyon otthonosan éreztük magunkat. Tisztaság, rend volt mindenütt, modern berendezés, felszerelt konyha állt rendelkezésre . Nem hiányzott semmi, még a talpaspohár sem. A szobában még karácsonyfánk is volt! Nagyon praktikus volt a két légterű elrendezés, mindegyikben TV- vel. Külön örültünk a tágas erkélynek.
Kiváló 2019. október 27.a párjával járt itt
A szállás tiszta, kényelmes, a tulajdonoshoz bármilyen kéréssel, kérdéssel lehet fordulni. A szállás nagyon jó helyen van. Fürdő kényelmes sétával 10 perc. Bolt, éttermek is a közelben. Nagyon jól éreztük magunka!
Tavasszal visszajövünk!
Köszönjük
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, tökéletesen felszerelt. Aki gyermekkel érkezik, annak is minden kényelem meg van. Termálfürdő 5 perc sétára. Vásárlási és étkezési lehetőségek is egy karnyújtásnyira. A tulajdonos figyelmes, vendégszerető és segítőkész. A városban mosolygós, nyugodt emberekkel találkoztunk, ami mai világba ritkaság.
Kiváló 2018. június 29.gyerekekkel járt itt
Nyugdíjas házaspár vagyunk és 10 éves unokánkkal töltöttünk 2 éjszakát az apartmanban. 40 éven át tanítottam és vizsgáztattam vendéglátás és idegenforgalom szakterületen. A szálláshely megfelel egy 5 csillagos szálláshely követelményeinek! ! Nagyon jól éreztük magunkat,biztos,hogy több alkalommal visszatérünk ide. Szállásadónk Rita a háziasszonyok gyöngye!
Mindent nagyon köszönünk.
Kiváló 2018. január 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a gyermek barát apartman, a kedves Tulajdonos figyelmessége, a tisztaság és a gyógyfürdő közelsége. A következő pihenésünk is a Holiday apartmanban kezdődik.
Kiváló 2017. január 4.barátokkal járt itt
Az apartman tiszta és kényelmes, berendezése modern és praktikus. Hőmérséklet könnyen szabályozható. Termál fürdő közel van. A fogadtatás nagyon kedves és barátságos volt. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
Párommal, három fantasztikus napot töltöttünk a Holiday apartmanban. A tulajdonos hölgy és férje kedvessége,figyelmessége már az első pillanattól levett a lábunkról. A szállás, nem túlzás ha azt írom, luxus körülményekhez fogható teljesen korrekt és pénztárcabarát áron.
Kiváló 2016. október 11.családjával járt itt
Nagyon komfortos szállás. Jó helyen terül el. Rengeteg minden csak egy karnyújtásnyira található mint például a fürdő, a vár,az arborétum, jó éttermek, de ha valakinek egyéb szükségletei vannak akkor egy Tesco és egy Lidl is kéznél van. A vendéglátónk apró kedvességekkel tette még élvezhetőbbé az ott tartózkodásunkat.
Kiváló 2016. október 11.barátokkal járt itt
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos szállás lehetőséget. A személyzet nagyon kedvesen fogadott. Nagyon tetszett maga a szállás. Tele van apró meglepetésekkel. Egy cseppnyi kedvességgel nagyon komfortossá és élvezhetővé tették a pihenést. Mindemellett a szállás nagyon jó helyen terül el. Egy karnyújtásnyira található tőle minden.