Holiday Apartman Sárvár

Szörnyű
5Ár / érték
5Szolgáltatás
5Elhelyezkedés
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!

A Holiday Apartman Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Holiday Apartman Sárvár - 1+1 ajánlat (min. 2 éj)
1+1 ajánlat
19.800 Ft / 2 fő / 2 éj-től ellátás nélkül
2022.05.31-ig
Holiday Apartman Sárvár - Napi ár 2 vagy több főre
Napi ár 2 vagy több főre
30.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től ellátás nélkül
01.25-2023.01.25.
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Panorámás évindító akció Hévízen
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
73.440 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Holiday Apartman Sárvár vélemények

Kiváló 2020. február 7.egyedül járt itt
A szálláshelyről a fürdő és a városközpont is jól megközelíthető volt. A lakás kényelmes, tágas és tiszta, a szállásadó, Rita végtelenül kedves és figyelmes.
Kiváló 2020. január 8.a párjával járt itt
A szálláshelyen nagyon otthonosan éreztük magunkat. Tisztaság, rend volt mindenütt, modern berendezés, felszerelt konyha állt rendelkezésre . Nem hiányzott semmi, még a talpaspohár sem. A szobában még karácsonyfánk is volt! Nagyon praktikus volt a két légterű elrendezés, mindegyikben TV- vel. Külön örültünk a tágas erkélynek.
Kiváló 2019. október 27.a párjával járt itt
A szállás tiszta, kényelmes, a tulajdonoshoz bármilyen kéréssel, kérdéssel lehet fordulni. A szállás nagyon jó helyen van. Fürdő kényelmes sétával 10 perc. Bolt, éttermek is a közelben. Nagyon jól éreztük magunka!
Tavasszal visszajövünk!
Köszönjük
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, tökéletesen felszerelt. Aki gyermekkel érkezik, annak is minden kényelem meg van. Termálfürdő 5 perc sétára. Vásárlási és étkezési lehetőségek is egy karnyújtásnyira. A tulajdonos figyelmes, vendégszerető és segítőkész. A városban mosolygós, nyugodt emberekkel találkoztunk, ami mai világba ritkaság.
Kiváló 2018. június 29.gyerekekkel járt itt
Nyugdíjas házaspár vagyunk és 10 éves unokánkkal töltöttünk 2 éjszakát az apartmanban. 40 éven át tanítottam és vizsgáztattam vendéglátás és idegenforgalom szakterületen. A szálláshely megfelel egy 5 csillagos szálláshely követelményeinek! ! Nagyon jól éreztük magunkat,biztos,hogy több alkalommal visszatérünk ide. Szállásadónk Rita a háziasszonyok gyöngye!
Mindent nagyon köszönünk.
Kedves Csaba!

Nagyon szépen köszönöm a dicséretet. Különösen örülök, hogy szakmai szemmel nézve is ilyen kiváló értékelést kaptunk. Számomra az a legfontosabb, hogy szállásunkkal a vendégek nyaralását a lehető legszebbé tegyem. Azt szoktam mondani a vendégeknek, amikor megérkeznek, hogy csak a jókedvüket hozzák magukkal, mindent más nálunk megtalálnak.
2018. július 7., Rita, Holiday Apartman
Kiváló 2018. január 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a gyermek barát apartman, a kedves Tulajdonos figyelmessége, a tisztaság és a gyógyfürdő közelsége. A következő pihenésünk is a Holiday apartmanban kezdődik.
Kedves Zsóka!

Nagyon jól esik a szivet melengető értékelés. Nagyon örülök, hogy örömet tudtam szerezni Önöknek a szállásunkkal.
Sok szeretettel várom vissza Önöket.
Minden jót és jó egészséget kívánok Önöknek!
2018. január 31., Rita, Holiday Apartman
Kiváló 2017. január 4.barátokkal járt itt
Az apartman tiszta és kényelmes, berendezése modern és praktikus. Hőmérséklet könnyen szabályozható. Termál fürdő közel van. A fogadtatás nagyon kedves és barátságos volt. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kedves Ica!
Nagyon szépen köszönöm a kedves értékelést. Számomra a vendégek elégedettsége jelenti a legfontosabb visszajelzést a munkámról. Ez pedig további motivációt ad ahhoz, hogy amit csinálok, azt a tőlem telhető legjobban tegyem.
Minden jót kívánok Önöknek és remélem, még viszont látjuk egymást!
2017. január 13., Rita, Holiday Apartman
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
Párommal, három fantasztikus napot töltöttünk a Holiday apartmanban. A tulajdonos hölgy és férje kedvessége,figyelmessége már az első pillanattól levett a lábunkról. A szállás, nem túlzás ha azt írom, luxus körülményekhez fogható teljesen korrekt és pénztárcabarát áron.
Kedves Fiatalok!
Értékeléseteket olvasva elmondhatatlan boldogság töltötte el a szívemet. Örülök, hogy hozzájárulhattam a kellemes kikapcsolódásotokhoz és remélem a családi fészketek keresésekor vagy akár később is sokszor fog előkerülni majd a nevünk.
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!
2016. november 9., Rita, Holiday Apartman
Kiváló 2016. október 11.családjával járt itt
Nagyon komfortos szállás. Jó helyen terül el. Rengeteg minden csak egy karnyújtásnyira található mint például a fürdő, a vár,az arborétum, jó éttermek, de ha valakinek egyéb szükségletei vannak akkor egy Tesco és egy Lidl is kéznél van. A vendéglátónk apró kedvességekkel tette még élvezhetőbbé az ott tartózkodásunkat.
Kiváló 2016. október 11.barátokkal járt itt
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos szállás lehetőséget. A személyzet nagyon kedvesen fogadott. Nagyon tetszett maga a szállás. Tele van apró meglepetésekkel. Egy cseppnyi kedvességgel nagyon komfortossá és élvezhetővé tették a pihenést. Mindemellett a szállás nagyon jó helyen terül el. Egy karnyújtásnyira található tőle minden.
Holiday Apartman válasza
Nagyon szépen köszönjük a kedves és szívet melengető sorokat. Egy vendéglátó számára a dicsérő szavak jelentik a legtöbbet. Nagyon örülök, hogy megismertem Önöket és különösképp örülök a papírból hajtogatott, kis zöld gyíkocskának, amit emlékként és a szoba egyik kiemelt díszeként őrzök. Minden jót kívánva Önöknek!
2016. október 12., Molnárné Németh Rita, Holiday Apartman
Holiday Apartman Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi Ferenc u. 37-39. 1/8.
Foglalás: +36 1 4578450 (Szállásvadász)
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink