Holiday Apartman Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi Ferenc u. 37-39. 1/8.

Holiday Apartman Sárvár a térképen

Szállások Sárvár városában
Wellness csomagok Sárvár városában

Holiday Apartman Sárvár vélemények

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 7.
A szálláshelyről a fürdő és a városközpont is jól megközelíthető volt. A lakás kényelmes, tágas és tiszta, a szállásadó, Rita végtelenül kedves és figyelmes.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A szálláshelyen nagyon otthonosan éreztük magunkat. Tisztaság, rend volt mindenütt, modern berendezés, felszerelt konyha állt rendelkezésre . Nem hiányzott semmi, még a talpaspohár sem. A szobában még karácsonyfánk is volt! Nagyon praktikus volt a két légterű elrendezés, mindegyikben TV- vel. Külön örültünk a tágas erkélynek. A parkoló ingyenes, zárt.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 27.
A szállás tiszta, kényelmes, a tulajdonoshoz bármilyen kéréssel, kérdéssel lehet fordulni. A szállás nagyon jó helyen van. Fürdő kényelmes sétával 10 perc. Bolt, éttermek is a közelben. Nagyon jól éreztük magunka!
Tavasszal visszajövünk!
Köszönjük

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
A szálláshely tiszta, tökéletesen felszerelt. Aki gyermekkel érkezik, annak is minden kényelem meg van. Termálfürdő 5 perc sétára. Vásárlási és étkezési lehetőségek is egy karnyújtásnyira. A tulajdonos figyelmes, vendégszerető és segítőkész. A városban mosolygós, nyugodt emberekkel találkoztunk, ami mai világba ritkaság.
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Nyugdíjas házaspár vagyunk és 10 éves unokánkkal töltöttünk 2 éjszakát az apartmanban. 40 éven át tanítottam és vizsgáztattam vendéglátás és idegenforgalom szakterületen. A szálláshely megfelel egy 5 csillagos szálláshely követelményeinek! ! Nagyon jól éreztük magunkat,biztos,hogy több alkalommal visszatérünk ide. Szállásadónk Rita a háziasszonyok gyöngye!
Válasz az értékelésre - 2018. július 7.
Kedves Csaba!

Nagyon szépen köszönöm a dicséretet. Különösen örülök, hogy szakmai szemmel nézve is ilyen kiváló értékelést kaptunk. Számomra az a legfontosabb, hogy szállásunkkal a vendégek nyaralását a lehető legszebbé tegyem. Azt szoktam mondani a vendégeknek, amikor megérkeznek, hogy csak a jókedvüket hozzák magukkal, mindent más nálunk megtalálnak.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
Nagyon tetszett a gyermek barát apartman, a kedves Tulajdonos figyelmessége, a tisztaság és a gyógyfürdő közelsége. A következő pihenésünk is a Holiday apartmanban kezdődik.
Válasz az értékelésre - 2018. január 31.
Kedves Zsóka!

Nagyon jól esik a szivet melengető értékelés. Nagyon örülök, hogy örömet tudtam szerezni Önöknek a szállásunkkal.
Sok szeretettel várom vissza Önöket.
Minden jót és jó egészséget kívánok Önöknek!

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Az apartman tiszta és kényelmes, berendezése modern és praktikus. Hőmérséklet könnyen szabályozható. Termál fürdő közel van. A fogadtatás nagyon kedves és barátságos volt. Nagyon jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2017. január 13.
Kedves Ica!
Nagyon szépen köszönöm a kedves értékelést. Számomra a vendégek elégedettsége jelenti a legfontosabb visszajelzést a munkámról. Ez pedig további motivációt ad ahhoz, hogy amit csinálok, azt a tőlem telhető legjobban tegyem.
Minden jót kívánok Önöknek és remélem, még viszont látjuk egymást!
Üdvözlettel,
Rita

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 5.
Párommal, három fantasztikus napot töltöttünk a Holiday apartmanban. A tulajdonos hölgy és férje kedvessége,figyelmessége már az első pillanattól levett a lábunkról. A szállás, nem túlzás ha azt írom, luxus körülményekhez fogható teljesen korrekt és pénztárcabarát áron.
Válasz az értékelésre - 2016. november 9.
Kedves Fiatalok!
Értékeléseteket olvasva elmondhatatlan boldogság töltötte el a szívemet. Örülök, hogy hozzájárulhattam a kellemes kikapcsolódásotokhoz és remélem a családi fészketek keresésekor vagy akár később is sokszor fog előkerülni majd a nevünk.
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon komfortos szállás. Jó helyen terül el. Rengeteg minden csak egy karnyújtásnyira található mint például a fürdő, a vár,az arborétum, jó éttermek, de ha valakinek egyéb szükségletei vannak akkor egy Tesco és egy Lidl is kéznél van. A vendéglátónk apró kedvességekkel tette még élvezhetőbbé az ott tartózkodásunkat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos szállás lehetőséget. A személyzet nagyon kedvesen fogadott. Nagyon tetszett maga a szállás. Tele van apró meglepetésekkel. Egy cseppnyi kedvességgel nagyon komfortossá és élvezhetővé tették a pihenést. Mindemellett a szállás nagyon jó helyen terül el. Egy karnyújtásnyira található tőle minden.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.
Nagyon szépen köszönjük a kedves és szívet melengető sorokat. Egy vendéglátó számára a dicsérő szavak jelentik a legtöbbet. Nagyon örülök, hogy megismertem Önöket és különösképp örülök a papírból hajtogatott, kis zöld gyíkocskának, amit emlékként és a szoba egyik kiemelt díszeként őrzök. Minden jót kívánva Önöknek!
Molnárné Németh Rita (Holiday Apartman)

Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 13.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 38.443 - 73.442,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.659,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 6.489,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Sárváron és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
All inclusive pihenés

SárvárX