Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

5. helyezett a 82 sárvári szállás közül
26. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár képei

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8.
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés. Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában az osztrákok viselkedése felháborító.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nagyon szeretjük ezt a hotelt ,kb 3ève fedeztük fel azóta csak ide járunk! Iiden. 3. karacsonyunkat is ott fogjuk tölteni! Mindennel megvagyunk elégedve ! Kedves személyzet ,kiváló a konyha ,kedves pincérek ,nagyon jó a wellnes ,jók a medencèk! Igazi pihenni vágyó hely,ahol nincsenek gyerekek! Mindenkinek csak ajánlani tudom akik ,pihenésre vágynak !

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Maga a szálloda kitűnő, kellemes, nagy, gyönyörűen berendezett szoba, kellemes kávézó, ebédlő, jó ételek. Sajnos itt elsősorban a személyzettel / különösen a recepciósokkal ! ! ! / van baj. Szinte semmire sem tudnak válaszolni, még az orruk előtt lévő városnéző kiskocsiról sem tudták, hogy napokig nem működött. Egyetlen ember azonban sok mindenért kárpótolt.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
A szálloda nagyon szép helyen van, az arborétüm szomszédságában, nyugodt környezetben. A medencék tiszták, a víz megfeleleö hömérsékletü. Nagy családi nyaraláson voltunk 2család 1-1 gyerekkel + 2-2 nagyszülö, de mindenki nagyon meg volt elégedve mindennel. Az ételek választákosak, finomak, mindig volt mindenböl. A személyzet nagyon kedves, segítökész!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Régi szálloda,nagyon szuper adottságokkal. A felújított szobák szép nagyok,klimatizáltak,az ágyak kényelmesek. A szálloda fekvése is a központban ,pár méterre a vártól a főtértől,a szökőkutaktól. Az éttermi szolgáltatásai is kiválóak,többféle elő és főétel,sütemények napi szinten várják a vendégeket.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2007. óta rendszeresen visszajövünk ebbe a szállodába, mert itt tényleg kikapcsolódni lehet. A személyzet régi ismerősként fogad minket, udvariasak, készségesek, segítőkészek, vidámak még akkor is, ha esetleg fáradtak. Az éttermi dolgozók figyelmesek, jókedvűek, látszik, hogy mindent a vendégért csinálnak! Az ételek fantasztikusak, nagy választékkal, nagyon finom édességekkel.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 4.
A szálloda szép, tiszta, minden igényt kielégít. A szoba tiszta (ez nagyon fontos! ), az ágy kényelmes, a fürdőszoba felszerelt, az erkélyen van kiegészítő (szék, ruhaszárító). Több medence is van, több korosztály részére. A medencéknél napozó ágy, bár, ahol a fogyasztást a szobához lehet íratni, így nem kell mindig pénzzel rohangálni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Már korábban is megfogalmaztam magamban, mit szeretnék kapni egy szálláshelytől,ill. ,hogy mi az, amitől vendégként nyugodtabban, kényelmesebben érezhetném magam. Ugyanis ha az ember nem tudja, mit akar, ne méltatlankodjon. Nincs lehetetlen. Ezen a szálláshelyen ez mind teljesült. Ezért tartom fontosnak ezt másokkal is megosztani.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pozitívumok: A szálloda szép csendes helyen fekszik, gyönyörű arborétum szélén. A szállodából minden helyi nevezetesség hamar elérhető. A szálloda minden része nagyon tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. A szobák tágasak. Az étel mennyisége és minősége jó. Mindig folyamatosan pótolják az utolsó pillanatokban is volt mindenből és minden étel melegen volt tartva.

Aminda TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló adottságokkal rendelkezik a szálloda - gyógyvíz, arborétum közelsége - és ehhez hozzáértéssel és természetes vendégszeretettel egy kiemelkedően jó, pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas, kiváló szállodát üzemeltetnek, könnyed sportprogramokkal,figyelemreméltó szervezéssel (külön köszönet a kedves és hozzáértő szervezőnek!

Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.995 - 13.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness részleg használattal, belépéssel a sárvári Arborétumba, parkolással
Érvényes: 2021.06.13-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 11.400 - 16.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
6 nap/5 éjszaka 38.443 - 73.442,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 23.300 - 43.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Wolf
3-5 éjszaka 7.659,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 6.489,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 12.330,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, gyerek játszószobával
2021.07.01. - 2021.08.31.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Zafír Apartman
2 nap/1 éjszaka 9.417 - 25.894,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, gyermekjátszótérrel
Csiga Apartman
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.12-ig
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.05.12-ig

Szállodák Sárváron és környékén
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sárvár
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
All inclusive pihenés

SárvárX