2. helyezett Sirok

3332 Sirok, Dobó István utca 4.

Borókás Vendégház Sirok a térképen

Borókás Vendégház Sirok értékelése:

2. helyezett a 7 siroki szállás közül

Borókás Vendégház Sirok bemutatkozása

Nagyon csendes, pihentető, erdei és parkosított környezetben fekvő, pompás panorámával rendelkező, különálló, 4+2 ágyas, tágas, összkomfortos, 3 csillagos szállodai szintű, kertes vendégház, 9-féle ingyenes szolgáltatásokkal és jelentős számú turisztikai céllal. Egy időben csak egy család vagy baráti kör részére. Gyermekkedvezményt biztosítunk és az IFA-t mi fizetjük. Bővebb információt weboldalunkon talál www.sirokba.hu.
Ezeken túlmenően pedig még étkeztetést, palackozott borokat saját pincében, környékbeli túravezetést, ingyenes túrakerékpárokat, baba- és gyermekbarát szolgáltatásokat is nyújtunk. Élje meg tehát személyesen is üdülőházunkat, és győződjön meg vendégszeretetünkről. SZÉP Kártyát elfogadunk.

Borókás Vendégház Sirok képei

Borókás Vendégház Sirok vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Másodszor jártunk már itt, azért mentünk el még egyszer, mert maximálisan meg voltunk elégedve mindennel és visszavágytunk a Borókás Vendégházba:-)
A szállásadó kedves, segítőkész, kellően távolságtartó. Kissé "olaszosan" éljük gyermekeimmel az életünket, de nem szólt érte, sőt, még ajándékkal is kedveskedett gyermekeimnek, és még friss gyümölcsöket is kaptunk a kertjéből:-)
A szállás is szép, tiszta, gyönyörű környezetben, felnézve a Siroki Várra, lefelé gyönyörű panorámával.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A szállás teljesen megfelelt, minden megvolt amire szükségünk volt. Tágas terek,jól felszerelt,szúnyoghálós helyiségek. A kert gyönyörű volt, kisgyerekeknek játékok. A vendéglátók nagyon barátságosak. A környék csodaszép volt, rengeteg kirándulóhely, látnivaló. Öt napot töltöttünk itt kisgyerekekkel, de szívesen maradtunk volna még.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Minden szempontból csak jót tudok írni erről a helyről! Az étkezést önellátással oldottuk meg, amihez viszont a házban minden adott, mintha csak otthon lennénk. Ha az ember pihenni vágyik, igazi kényelemre, nyugalomra vágyik, szép, tiszta, rendezett körülmények között, a házban, vagy akár a kertben, lakótársak nélkül, úgy ez a hely remek választás!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Két éjszakát töltöttünk el itt,és pontosan azt kaptuk amit vártunk! A szállásadók rendkívül,kedvesek és segítőkészek,az adódott problémánkat azonnal megoldották. Ezúton is köszönjük! ! ! ! A ház tiszta, barátságos-otthonos,mindent megtaláltunk amire csak szükségünk volt. Az környék nyugodt, csendes és remek kilátás van a várra! Gyermekeseknek is jó szívvel ajánlom!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Éves pihenésünket szeretjük olyan helyen tölteni, ahol nem zavar minket más. Hát ez pont ilyen. Nyugodt csendes, tiszta kis házikó kedves ,segítőkész háziakkal. A rendezett udvaron kinti étkező biztosítja a nyugodt vidéki hangulatot. A falu elhelyezkedése jó, és számomra nagyszerű volt, hogy helyben volt természetes forrás, aminek vize iható.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Gyönyörű az elhelyezkedés, nagyon kedves, segítőkész a házigazda. Szép tiszta minden. Sírok látványosságai is nevezetesek,a környék tele élvezetes turisztikai látványossággal. Aki igazi kikapcsolódásra vágyik a nyüzsgő városi élet után, annak jó szívvel ajánlom. Én 3 pici gyerekkel voltam, ideális a ház számukra is.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Csendes és szép környéken található a szállás háttérben a Siroki várral, amely éjszaka a kertből megcsodálható díszkivilágításban. Külön vendégház is található, saját konyhával, étkezővel. Családoknak, társaságnak ideális. A főházban a tetőteret is kialakították szállásnak. 1 franciaágy és 2 egyszemélyes ággyal és saját fürdőszobával rendelkezik.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Jó néhány éve járunk már ide a családdal pihenni minden évben. A vendéglátók, nagyon barátságosak, kellemes, családias a légkör. Tiszta, rendezett a a ház és az udvar, zárt parkolóval. Kellemes helyen van, a siroki várra csodás a kilátás a kertből. A fogadtatás mindig kedves. Az ottlétekkor mindig alkalom nyílik egy kellemes közös, beszélgetős sütögetésre, főzöcskézésre a szabadban.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 20.
Csendes helyen, a siroki vár tövében fekvő ház, zárt parkolóval, nagy kerttel. A szállásadők a szomszédban laknak. Ritka korrekt bánásmódban volt részünk, minden kérést teljesítettek, problémáinkat megoldották. Az ott töltött hét szép emlékként marad bennünk, s ebben nem csekély szerepet játszik a szálláshely!

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
A vendéglátók rendkívül barátságosak és segítőkészek voltak mindenben ottlétünkkor. Egy éjszakát töltöttünk itt, minden megfelelt az elvárásainknak. A szálláshely gyermekbarátnak mondható, szép környezetű, tiszta és rendkívül csendes volt. Hosszabb időt is kellemesen lehet itt eltölteni a hely adottságai miatt. Ár értékarány tekintetében is nagyon megfelelő.

Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár és fürdőbelépőkkel
2017.01.17. - 2017.12.31.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.25. - 2017.12.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.01.01.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.11. - 2017.12.31.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2017.12.20.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, Mátrasegway ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 17.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, élőzenés ünnepi vacsorákkal, karácsonyi programokkal
2017.12.24. - 2017.12.29.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés esttel, szilveszteri gálavacsorával, bűvész show-val, forralt borozással, tombolahúzással, tüzijátékkal
2017.12.29. - 2018.01.02.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Fehér Sas Panzió
Nagyvisnyó
3 nap/2 éjszaka 30.000,-Ft/fő/éj ártól: öneállátással
2018.03.01. - 2018.04.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.

Szállodák Sirok környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kikelet 2=3, 3=4, 4=5 akció
Ünnepi csomag (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés a Mátrában (min. 3 éj)

SirokX