2. helyezett Sirok

3332 Sirok, Dobó István utca 4.

Borókás Vendégház Sirok a térképen

Borókás Vendégház Sirok értékelése:

2. helyezett a 7 siroki szállás közül

Borókás Vendégház Sirok bemutatkozása

Nagyon csendes, pihentető, erdei és parkosított környezetben fekvő, pompás panorámával rendelkező, különálló, 4+2 ágyas, tágas, összkomfortos, 3 csillagos szállodai szintű, kertes vendégház, 9-féle ingyenes szolgáltatásokkal és jelentős számú turisztikai céllal. Egy időben csak egy család vagy baráti kör részére. Gyermekkedvezményt biztosítunk és az IFA-t mi fizetjük. Bővebb információt weboldalunkon talál www.sirokba.hu.
Ezeken túlmenően pedig még étkeztetést, palackozott borokat saját pincében, környékbeli túravezetést, ingyenes túrakerékpárokat, baba- és gyermekbarát szolgáltatásokat is nyújtunk. Élje meg tehát személyesen is üdülőházunkat, és győződjön meg vendégszeretetünkről. SZÉP Kártyát elfogadunk.

Borókás Vendégház Sirok képei

Borókás Vendégház Sirok vélemények

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Másodszor jártunk már itt, azért mentünk el még egyszer, mert maximálisan meg voltunk elégedve mindennel és visszavágytunk a Borókás Vendégházba:-)
A szállásadó kedves, segítőkész, kellően távolságtartó. Kissé "olaszosan" éljük gyermekeimmel az életünket, de nem szólt érte, sőt, még ajándékkal is kedveskedett gyermekeimnek, és még friss gyümölcsöket is kaptunk a kertjéből:-)
A szállás is szép, tiszta, gyönyörű környezetben, felnézve a Siroki Várra, lefelé gyönyörű panorámával.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A szállás teljesen megfelelt, minden megvolt amire szükségünk volt. Tágas terek,jól felszerelt,szúnyoghálós helyiségek. A kert gyönyörű volt, kisgyerekeknek játékok. A vendéglátók nagyon barátságosak. A környék csodaszép volt, rengeteg kirándulóhely, látnivaló. Öt napot töltöttünk itt kisgyerekekkel, de szívesen maradtunk volna még.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Minden szempontból csak jót tudok írni erről a helyről! Az étkezést önellátással oldottuk meg, amihez viszont a házban minden adott, mintha csak otthon lennénk. Ha az ember pihenni vágyik, igazi kényelemre, nyugalomra vágyik, szép, tiszta, rendezett körülmények között, a házban, vagy akár a kertben, lakótársak nélkül, úgy ez a hely remek választás!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Két éjszakát töltöttünk el itt,és pontosan azt kaptuk amit vártunk! A szállásadók rendkívül,kedvesek és segítőkészek,az adódott problémánkat azonnal megoldották. Ezúton is köszönjük! ! ! ! A ház tiszta, barátságos-otthonos,mindent megtaláltunk amire csak szükségünk volt. Az környék nyugodt, csendes és remek kilátás van a várra! Gyermekeseknek is jó szívvel ajánlom!

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 22.
Éves pihenésünket szeretjük olyan helyen tölteni, ahol nem zavar minket más. Hát ez pont ilyen. Nyugodt csendes, tiszta kis házikó kedves ,segítőkész háziakkal. A rendezett udvaron kinti étkező biztosítja a nyugodt vidéki hangulatot. A falu elhelyezkedése jó, és számomra nagyszerű volt, hogy helyben volt természetes forrás, aminek vize iható.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Gyönyörű az elhelyezkedés, nagyon kedves, segítőkész a házigazda. Szép tiszta minden. Sírok látványosságai is nevezetesek,a környék tele élvezetes turisztikai látványossággal. Aki igazi kikapcsolódásra vágyik a nyüzsgő városi élet után, annak jó szívvel ajánlom. Én 3 pici gyerekkel voltam, ideális a ház számukra is.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Csendes és szép környéken található a szállás háttérben a Siroki várral, amely éjszaka a kertből megcsodálható díszkivilágításban. Külön vendégház is található, saját konyhával, étkezővel. Családoknak, társaságnak ideális. A főházban a tetőteret is kialakították szállásnak. 1 franciaágy és 2 egyszemélyes ággyal és saját fürdőszobával rendelkezik.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 7.
Jó néhány éve járunk már ide a családdal pihenni minden évben. A vendéglátók, nagyon barátságosak, kellemes, családias a légkör. Tiszta, rendezett a a ház és az udvar, zárt parkolóval. Kellemes helyen van, a siroki várra csodás a kilátás a kertből. A fogadtatás mindig kedves. Az ottlétekkor mindig alkalom nyílik egy kellemes közös, beszélgetős sütögetésre, főzöcskézésre a szabadban.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 20.
Csendes helyen, a siroki vár tövében fekvő ház, zárt parkolóval, nagy kerttel. A szállásadők a szomszédban laknak. Ritka korrekt bánásmódban volt részünk, minden kérést teljesítettek, problémáinkat megoldották. Az ott töltött hét szép emlékként marad bennünk, s ebben nem csekély szerepet játszik a szálláshely!

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
A vendéglátók rendkívül barátságosak és segítőkészek voltak mindenben ottlétünkkor. Egy éjszakát töltöttünk itt, minden megfelelt az elvárásainknak. A szálláshely gyermekbarátnak mondható, szép környezetű, tiszta és rendkívül csendes volt. Hosszabb időt is kellemesen lehet itt eltölteni a hely adottságai miatt. Ár értékarány tekintetében is nagyon megfelelő.

Halháza Vendégház
Sirok
4 nap/3 éjszaka 9.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék bekészítéssel, grillezési és bográcsozási eszközökkel, parkolással
2018.06.01. - 2018.08.30.
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Borókás Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
2018.06.30. - 2019.06.22.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 3.375,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2016.01.04. - 2018.12.17.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázsra beváltható wellness kuponnal, szaunashow-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.09.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.04. - 2018.08.26.
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Várlak Vendégház
Salgóbánya
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz!
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, internet elérhetőséggel
2018.06.06. - 2018.12.22.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2018.07.01. - 2018.08.31.

Szállodák Sirok környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Városi kalandok Egerben (min. 2 éj)

SirokX