Rostás: családi pihenőhely - Borókás Vendégház Sirok

Borókás Vendégház Sirok értékelése
5. helyezett a 8 siroki szállás közül

családi pihenőhely

2015. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 6.
Több mint 10 éve járunk már ide; először egy majd két és három gyermekünkkel.Többször voltunk itt nyaralni, szilveszterezni vagy csak egy hosszú hétvégére. Mindig nagyon jól éreztük magunkat és tökéletes pihenésben és kikapcsolódásban volt részünk. Ami annak köszönhető, hogy csendes, tiszta és tökéletes a szálláshely, de ami a legfontosabb a házigazdák szeretete ami mindig velünk volt, az Ő személyük a garancia a tökéletes pihenésre és kikapcsolódásra mindenkinek.
Kiváló szálláshely amit mindenkinek csak ajánlani tudunk.

Rostás Család.

Szeretnéd követni Rostás felhasználót?    Igen

Borókás Vendégház Sirok
3332 Sirok
Dobó István utca 4.

Vélemények Rostás felhasználótól

2018. november 2.
Már sokszor jártunk itt az elmúlt tíz évben és az idén is a kőszegi kirándulásunkkor az étterem mellett döntöttünk. Nagyon szeretjük ezt a helyet, mert nagyon hangulatos; finom és bőséges ételeket ehetünk , gyors kiszolgálással. Amiben az elmúlt időkhöz képest csalódtunk, hogy nagyon kevés a...

2018. augusztus 18.
Nagyon sokszor járunk ide az egész családunkkal. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.Van fagyi és kisfröcs ami mindíg finom és friss. Este Balatoni naplementével pedig leírhatatlan élmény. Szuper hely, mindenkinek csak ajánlani tudom. Hosszú biciklizés után is üdítő élmény.