Borostyánkert Panzió Sitke

9671 Sitke, Kossuth u. 21.

Borostyánkert Panzió Sitke a térképen

Szállások Sitke városában
Wellness csomagok Sitke városában

Borostyánkert Panzió Sitke vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 22.
Úgy kezdtük, hogy a szoba elfoglalása után azonnal lementem szólni, hogy a fürdő koszos, nem kicsit. Szabadkozott az egyébként nagyon kedves házi gazda, hogy mire visszaérünk, tisztaság lesz. A mellékelt fotókon majd látszik a végeredmény. Továbbá az egész szobában terjengett a sörszag. A WC ülőkét felnyitás után egy mágnes tartotta a tartályhoz, mert nem volt épp jó helyen.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
A szállást telefonon foglaltam az érkezés előtt pár órával, melyet készségesen fogadtak. A szállás tiszta, az agy kényelmes volt. A személyzet barátságos, segítőkész és udvarias volt.Az étteremben fogyasztott vacsora és reggeli kiemelkedően jó volt. Ajánlani tudom mindenkinek. Máskor is megszallnek itt.

Garda Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.

Szállodák Sitke környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SitkeX