Ha Sopronban jársz itt érdemes megszállnod!

Erhardt Panzió SopronErhardt Panzió Sopron a térképen

Kiváló 2015. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. április 14.
2015 júliusában töltöttem el párommal egy éjszakát ebben a Panzióban.
Kocsival és gyalogosan is egyszerűen megközelíthető, bár gyalogosan pl. a vasúttól rá kell szánni egy 20 percet, de addig gyönyörködhet az ember a városban! :)

A személyzet készséges, segítőkész és nagyon előzékeny. A szoba szép tiszta volt a szükséges felszereléssel. Az árban benne van a légkondihasználat, ami nem mellesleg jó minőségű, kifejezetten a massziív többhetes közel negyven fokban jól jött.

A foglalás tartalmazott svédasztalos reggelit, mely szintén kifogástalan volt.

Két negatívumról tudok csak beszámolni. Az egyik az ágy volt, mely hihetetlenül puha volt, olyannyira, hogy inkább a szőnyegen aludtam, de a páromnak például megfelelt, pedig ő sem szereti a túl puha ágyakat.
A másik negatívum a szálláshely elfoglalásának időpontja, melyet túl késeinek tartottam a távozást pedig korainak, a megszokottakhoz képest (15 órától érkezés, távozás 9-ig). Azonban a személyzet rugalmas volt, a szobát végül korábban elfoglalhattuk egy órával és ugyanígy egy órával később is távozhattunk. Vállalnak csomagmegőrzést, addig lehet bóklászni a városban.

Ár-érték arányban, kifejezetten a térségre jellemző árakhoz képest kiemelkedően jónak találom.

Aki egy megfizethető, barátságos, komfortos és tiszta helyen szeretne megszállni jó áron, annak mindenképpen ajánlom!
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:
Étkezés:
Elhelyezkedés:Kiváló

Erhardt Panzió további értékelései

2016.09.19a párjával
Az idei Gourmet Fesztiválon ismertem meg az Erhardt Étterem és Panziót, a tulajdonossal jót beszélgettünk, finomak voltak az ételek, így örömmel fogadtam el az invitálását, miszerint ha legközelebb Sopronban járunk, szálljunk meg náluk. Az élet úgy hozta, hogy a látogatásra szeptemberben sor...
Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel