Hét Pecsét Fogadó Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hét Pecsét Fogadó Sopron vélemények

Kiváló 2022. november 20.a párjával járt itt
Párom hegy + erdő vonzódása kielégíthetetlen, így sokadszorra is egy hosszú hétvégét Sopronban töltöttünk. A Hét pecsétre esett a választás és egyértelműen jó választás volt. Pár perc séta a vasúttól, a központtól, mégis teljesen csendes helyen. Negyedóra séta és máris a Ciklámen tanösvényt és az erdőt élvezhettük.
Átlagos 2021. július 24.a párjával járt itt
A szoba tágas volt, viszont az ágyneműn, illetve a fürdőszobában is találtam idegen szőrzetet/hajszálakat. A sarkokban pókháló, az ágy mögött, ki tudja, mióta otthagyott csat. Prémium szobát kértünk, mely többe került, mégsem éreztem azt, hogy az lenne (ragasztószalagozott zuhanycső és penészes zuhanyfej, az ágy mellett közvetlenül egyenetlen a padló, szegényes világítás a fürdőszobai tükör fölött).
Kiváló 2017. október 25.egyedül járt itt
Kicsi, barátságos fogadó, gyalogosan is könnyen elérhető a Belváros és a Kilátó is. Meghitt, hangulatos étterem, tágas szobák. Ragyogó tiszaság mindenütt. A tágas fürdőben hajszárító is volt, nagyon meg voltam elégedve. Egyedül a szoba berendezése volt kicsit hiányos - egyetlen fotel,amire ruháimat lerakhattam este, sem fogas nem volt a kabátoknak, sem szék pl.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Kellemes környezet,jò ètelek...kedves kiszolgàlàs...szuper tàgas kènyelmes szoba...hatalmas àggyal...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 2.családjával járt itt
Sopronban pihentünk , és két éjszakára itt szálltunk meg . Egy másfél szobás apartmant kaptunk , saját fürdőszobával . A szoba modern bútorokkal van berendezve , tágas volt , és ami két napra elegendő , azzal fel volt szerelve . A szekrényekben a vállfákkal nem voltam megelégedve , azok elég érdekesek voltak , nyilván a jobbakat, a vendégek "véletlenül " hazaviszik .