Márta Vendégszoba Sopron

az 59 soproni szállás közül
Vendégház, Fizetővendéglátó szálláshely
Márta Vendégszoba Sopron

Márta Vendégszoba Sopron bemutatkozása

A Lővérekben található szálláshelyen egész évben kellemest pihenést, kikapcsolódást biztosítunk vendégeink részére. Kétágyas szobák, igény szerint pótágyazhatóak. Külön bejáratú apartman. Étkezőkonyha. Igény esetén zárt autóparkoló. A belvárostól gyalogosan 20 perc.

4Szolgáltatás
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Márta Vendégszoba Sopron vélemények

Kiváló 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Már az első telefonbeszélgetés alkalmával is nagyon kedves és segítőkész volt a Márta néni. Nem csalódtunk semmiben sem: igényes, nagyon tiszta, megvigyázott bútorokkal, jól felszerelt étkezővel, tágas szobákkal, gyönyörű panorámával, kedves és segítőkész kiszolgálással, odafigyeléssel a vendégek felé.
Kiváló 2014. augusztus 17.barátokkal járt itt
Mindenre kiterjedő figyelem a háziasszony részéről. A szállás kényelmes, tiszta. A Belváros sétával könnyen elérhető. A kikészített prospektusok nagy segítséget jelentettek számunkra. A szobák,fürdőszobák és a konyha jól felszerelt. A szállás erdő szélén található, de mégis a városban. Mindenki számára ajánljuk ezt a kedves apartmant! Köszönjük!
Kiváló 2013. augusztus 29.a párjával járt itt
Tavaly és idén is eltöltöttünk itt néhány napot. Kedves fogadtatásban volt részünk,a háziasszony nagyon segítőkész volt minden tekintetben. A ház rendkívül tiszta, szép, modern.
És ami számunkra nagyon fontos volt, nagyon csendes környék, mégis közel a központhoz. Nincs tv bömböltetés, kutya ugatás,
konyha szag. Akinek ez fontos, annak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. július 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves fogadtatásban voltrészünk. A háziasszony segítőkész,barátságos!
A szálláshely tiszta, igényes,kényelmes! A gyerekeknek is nagyon tetszett.
Kaptunk néhány prospektus Sopronról és a környék látnivalóiról, ami segített a programok szervezésében. A térkép is jól jött. Köszönjük. Csak ajánlani tudom! ! Legközelebb is itt szállunk meg! ! ! !
Márta Vendégszoba Sopron - Külső kép
Kiváló 2013. június 20.családjával járt itt
Többször jártam már a szálláshelyen. A háziasszony rendkívül kedves és segítőkész. Fel vannak készülve a különböző kérdések, kívánságok kielégítésére. Nagyon barátságos fogadtatás. Kényelmes ágyak,tisztaság. A vendégház gyönyörű környezetben található csodálatos panorámával, a belváros akár gyalog is könnyen elérhető. Jó éttermek a közelben. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Szörnyű 2013. május 6.csoporttal járt itt
Bár nagyon szép helyen van és közel van minden , mégis a szállásadó vagy nem vérbeli vendéglátó vagy csak ilyen. . . ha kicsit kedvesebb lenne a vendégekkel akkor telt házas lenne folyton. Akkor ajánlom ha valakinek nem számít a szállásadó természete, engem zavart, ez a fakír stílus. .