Khalifa Tea és Kávéház Sümeg

8330 Sümeg, Árpád utca 48.

Khalifa Tea és Kávéház Sümeg a térképen

Khalifa Tea és Kávéház Sümeg értékelése:

11. helyezett a 12 sümegi étterem közül
448. helyezett Közép Dunántúlon - 763 étterem közül

kávézó - kávéház, teázó - teaház

Khalifa Tea és Kávéház Sümeg vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
A hely hangulatos, keleties berendezéssel és falfestéssel, párnás - vízipipás kuckóval. A választék jó, bár a kávékból lehetne több féle is, ha már kávézó. Van olvasósarok is könyvekkel, valamint terasz - ez hangulatos lehet nyáron. Meglepően nagy, tágas. Lehet enni büfé-ételeket is, mi ezt most nem próbáltuk. A mosdó is tágas, tiszta.

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sümegen található ez a fantasztikus hely, amelyet mindenkinek bátran ajánlok, aki nem a megszokottat keresi. Kávézni és teázni lehet műanyag pohárból, lehet csészéből, lehet állva és ülve. A Khalifában lehet párnán heverészve, kényelmes fotelben vagy kanapén elnyújtózva. Lehet csodálatosan szervírozott csészéből és kis teázókészletben feltálalt módon, saját magunk által elkészítve.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.19.
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.995 - 7.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.08.30.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sümeg
Palace Hotel  Sümeg
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Téli akció 2=3
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Khalifa Tea és Kávéház SümegX