Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg ★★★

Sümeg és környéke
a 13 sümegi szállás közül
Három csillagos szálloda, Panzió minősítés alatt, Turistaszállás
Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg
Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló SümegÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg

5Szolgáltatás
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg vélemények

Kiváló 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
A Hotellel teljes mértékben megvoltunk elégedve. Kedves,udvarias személyzet. Félpanziós ellátást foglaltunk svéd asztalos reggeli és a vacsorát étlapról választhattuk ami nagyon tetszett és bőséges volt. Wellness részlegen a Jakuzzi az mindent vitt főleg hogy nem kellett mással osztozni mert előre le kell foglalni az időpontot aminek mi személy szerint nagyon örültünk. Csak ajánlani tudom. Máskor is megyünk.
Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - KörnyékÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - VendéglátásÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - VendéglátásÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - VendéglátásÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Hat csodás napot töltöttünk a panzióban! Mivel a Kéktúra szakaszt folytattuk, turista szobát foglaltunk, ezért óriási meglepetés volt, mikor egy nagyon szép, ízlésesen berendezett, tágas szobát kaptunk! Mindennap kértünk reggelit, ami szintén minden várakozásunkat felülmúlt, mert bőséges, változatos, finom volt!
Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - Külső képÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - KörnyékÖreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg - Környék