Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg ★★★

Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg
8330 Sümeg, Karolina út 7.

Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg a térképen

Szállások Sümeg városában
Wellness csomagok Sümeg városában

Öreghegy Hotel Wellness Panzió & Turistaszálló Sümeg vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
A Hotellel teljes mértékben megvoltunk elégedve. Kedves,udvarias személyzet. Félpanziós ellátást foglaltunk svéd asztalos reggeli és a vacsorát étlapról választhattuk ami nagyon tetszett és bőséges volt. Wellness részlegen a Jakuzzi az mindent vitt főleg hogy nem kellett mással osztozni mert előre le kell foglalni az időpontot aminek mi személy szerint nagyon örültünk.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hat csodás napot töltöttünk a panzióban! Mivel a Kéktúra szakaszt folytattuk, turista szobát foglaltunk, ezért óriási meglepetés volt, mikor egy nagyon szép, ízlésesen berendezett, tágas szobát kaptunk! Mindennap kértünk reggelit, ami szintén minden várakozásunkat felülmúlt, mert bőséges, változatos, finom volt! ( A szokásosokon kívül mindennap volt valami plusz, pl.

Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.07-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.550 - 45.950,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

SümegX