Nagy Irén: Jó és olcsó szállás Szatmárcsekén - Szatmárcsekei Turisztikai Központ Ifjúsági Szálló Szatmárcseke

Jó és olcsó szállás Szatmárcsekén

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Esős időben este 6-kor érkeztünk a környékre, hogy majd sátrazunk, de olyan hideg volt, hogy nem kockáztattunk kisgyerekkel. Gasztronómiai fesztivál idejében mindenhol teltház a környéken, de ők azonnal találtak nekünk helyet. Nagyon kedvesek és segítőkészek.
Van faházas elhelyezés, illetve sátrazós lehetőség is. Mi a faházat választottuk hideg lévén, 4 személyes egyszobás házikó - ebből 2 személy emeletes ágyon, - asztal, székek, ruhásszekrény. Pont jó: tiszta és egyszerű, barátságos. Kényelmes ágyak és ágyneműk.
Bográcsozós, sütögetős helyek, kemence, fedett teraszok, ahol a sütés-főzéshez, barátkozós estékhez kényelmesen lehet lenni.
Teljesen normális fürdőszoba és mellékhelyiségek, kellemes és tiszta.
Osztálykirándulásra ide simán elengedném a gyerekemet. Állítólag jönnek is ide gyakran ilyen célból.
Tavacska aranyhalakkal. Szemet gyönyörködtető kert. Hinta.
Május 1 - szeptember 30-ig vannak nyitva.
Étkezést nem kértünk, ezért nincs értékelve. A helytől kb. 30 m-re az út másik oldalán van egy barátságos pizzéria-fagyizó is.
A Tisza gyalog kb. 5 percre van tőlük.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Nagy Irén felhasználót?    Igen