Zrínyi Sörkert Étterem Szekszárd

Zrínyi Sörkert Étterem Szekszárd
Zrínyi Sörkert Étterem SzekszárdZrínyi Sörkert Étterem Szekszárd
Zrínyi Sörkert Étterem SzekszárdZrínyi Sörkert Étterem Szekszárd

Zrínyi Sörkert Étterem Szekszárd bemutatkozása

Üdvözöl fedélzetén a Zrinyi Sörkert személyzete! Hidd el, egy próbát megér, utána meg úgyis törzsvendég leszel, és az a vicc, hogy ez nem vicc! Addig is jó egészséget kívánok! Tisztelettel a legközelebbi találkozásig: Gombos János

Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Zrínyi Sörkert Étterem Szekszárd vélemények

Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Nekem nagyon tetszett az ételek nagyon finomak,gyors kiszolgálás,és késő este is lehet rendelni ami nagyon kevés helyen lehetséges! Könnyen megközelíthető jó a parkolási lehetőség is! Ami nekünk nőknek fontos,hogy a wc tiszta legyen és itt az! ! ! Ha csak szórakozni szeretnék arra is van lehetőség! ! ! Ha egy romantikus vacsit szeretnék arra is! ! ! Én nagyon meg vagyok velük elégedve! ! !
Kiváló 2014. július 4.barátokkal járt itt
Olyan helyre, ahol minden szuper jó! Maga a hely varázslatos, a kaja isteni! A kiszolgálás szintén szuper udvarias és korrekt! Más nem is kell egy kellemesen eltöltött naphoz az ! ! Maga az egész a városban talán a sok közül a legtisztább és a leges légintélinges hely ahol bárki kedve szerint érezheti magát és legutolsó hogy Nem a drága hely közé tartozik!
Átlagos 2014. június 25., csoporttal járt itt
Nyáron elmegy....
Kiváló 2014. június 24.a párjával járt itt
Már nagyon rég volt, amikor kollégáimmal a szokásos osztály összejövetelt tartottuk! Már akkor bejött! Azóta csak erősödött bennem, hogy egy cosdálatos helyre "akadtam". Olyan helyre, ahol minden szuper jó! Maga a hely varázslatos, a kaja isteni! A kiszolgálás szintén szuper! Más nem is kell egy kellemesen eltöltött vacsorához!
Zrínyi Sörkert Étterem Szekszárd a térképen
7100 SzekszárdZrínyi u. 1
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • stb...
H-V
magyar, nemzetközi, olasz