Vöcsök Villa Szigetszentmárton

Vöcsök Villa SzigetszentmártonVöcsök Villa Szigetszentmárton
Vöcsök Villa SzigetszentmártonVöcsök Villa Szigetszentmárton
15 fotó

Vöcsök Villa Szigetszentmárton bemutatkozása

Budapest közelében a ráckevei Duna partján található házban levő apartman nyújt Önnek és családjának kellemes pihenési lehetőséget. A nagy erkélyről páratlan kilátásban gyönyörködhet.
Lehetőséget nyújtunk a környék természeti értékeit bemutató kirándulásra a Dunán.
Fotózásra is talál alkalmat.
Tovább olvasom >>

4 vélemény
5Ár / érték
5Szolgáltatás
5Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hotel Abacus Herceghalom - Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén
Hotel Bellevue Esztergom
76.400 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Vöcsök Villa Szigetszentmárton vélemények

Kiváló 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
Barátságos fogadtatás, gyönyörű, ápolt környezet, tiszta, jól felszerelt otthont kaptunk 3 éjre. Feledhetetlen élménnyel gazdagodtunk, melyet nem kevésbé befolyásolt a 3,25 kg-os ponty is! Mindenkinek ajánljuk, aki szereti a természet közelségét, a csendet, nyugalmat, a vízen játszó naplemente fényét. Köszönjük, Péter, visszatérünk!
Vöcsök Villa válasza
Megtisztelő ,hogy a Vöcsök villát választották. Nagyon örülünk ,hogy ilyen jó élményekkel emlékeznek a pár napra. Szeretettel várjuk Önöket máskor is.
2017. szeptember 5., Szabó Péter, tulajdonos
Kiváló 2014. június 15.családjával járt itt
Feleségemmel és 11 hónapos lányommal töltöttünk el együtt egy fantasztikus hétvégét. A szállás csodálatos volt, kényelmes, tágas, szépen berendezett, jól felszerelt és patyolat tiszta! Igazi felejthetetlen élmény volt! Öröm volt beszélgetni, kirándulni és halat is lehet fogni!
Kiváló 2014. június 14.a párjával járt itt
Mi a párommal 4 napot töltöttünk ezen a valóban barátságos helyen. Mi is csak pozitív jelzőkkel tudjuk illetni az egész ott létünket. A szállással is akárcsak a házigazdánk által nyújtott vendéglátással nagyon meg voltunk elégedve. Amit még fontosnak tartok megjegyezni, hogy minden olyan volt mint a képeken!
Kiváló 2013. augusztus 3.a párjával járt itt
Közvetlen a Duna partján fekszik ez a "kis ékszerdoboz", ami élő példája annak, hogyan lehet kis alapterületen minden kényelmet megteremteni. Minden új, és gyönyörű, valamennyi felszerelés a rendelkezésünkre állt. Külön csak a viszonylag nagy (! ) alapterületű erkélyt emelném ki, ahonnan lélegzetelállító panoráma nyílik a Holt-Duna ágára.