Vöcsök Villa Szigetszentmárton
2318 Szigetszentmárton, Dunapart-alsó 90.

Vöcsök Villa Szigetszentmárton a térképen

Vöcsök Villa Szigetszentmárton értékelése:

1. helyezett az 1 szigetszentmártoni szállás közül
87. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Vöcsök Villa Szigetszentmárton bemutatkozása

Budapest közelében a ráckevei Duna partján található házban levő apartman nyújt Önnek és családjának kellemes pihenési lehetőséget. A nagy erkélyről páratlan kilátásban gyönyörködhet.
Lehetőséget nyújtunk a környék természeti ...Tovább >>
Lehetőséget nyújtunk a környék természeti értékeit bemutató kirándulásra a Dunán.
Fotózásra is talál alkalmat.
Horgászni szeret? Itt megteheti. A zsákmány elkészíthető pl. a szabadtéri grillezőn.
Megközelíthető autóval, HÉV-vel. Az ország bármely pontjáról könnyen elérhető.

Vöcsök Villa Szigetszentmárton képei

Szállások Szigetszentmárton városában
Wellness csomagok Szigetszentmárton városában

Vöcsök Villa Szigetszentmárton vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31.
Barátságos fogadtatás, gyönyörű, ápolt környezet, tiszta, jól felszerelt otthont kaptunk 3 éjre. Feledhetetlen élménnyel gazdagodtunk, melyet nem kevésbé befolyásolt a 3,25 kg-os ponty is! Mindenkinek ajánljuk, aki szereti a természet közelségét, a csendet, nyugalmat, a vízen játszó naplemente fényét. Köszönjük, Péter, visszatérünk!
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 5.
Megtisztelő ,hogy a Vöcsök villát választották. Nagyon örülünk ,hogy ilyen jó élményekkel emlékeznek a pár napra. Szeretettel várjuk Önöket máskor is.
Szabó Péter, tulajdonos

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Feleségemmel és 11 hónapos lányommal töltöttünk el együtt egy fantasztikus hétvégét. A szállás csodálatos volt, kényelmes, tágas, szépen berendezett, jól felszerelt és patyolat tiszta! Igazi felejthetetlen élmény volt! Öröm volt beszélgetni, kirándulni és halat is lehet fogni! Aki szereti a természet minden szépségét, de az igényes és kényelmes pihenést sem veti meg, annak csak ajánlani tudom!

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi a párommal 4 napot töltöttünk ezen a valóban barátságos helyen. Mi is csak pozitív jelzőkkel tudjuk illetni az egész ott létünket. A szállással is akárcsak a házigazdánk által nyújtott vendéglátással nagyon meg voltunk elégedve. Amit még fontosnak tartok megjegyezni, hogy minden olyan volt mint a képeken! Tisztaság, csend, nyugalom!

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közvetlen a Duna partján fekszik ez a "kis ékszerdoboz", ami élő példája annak, hogyan lehet kis alapterületen minden kényelmet megteremteni. Minden új, és gyönyörű, valamennyi felszerelés a rendelkezésünkre állt. Külön csak a viszonylag nagy (! ) alapterületű erkélyt emelném ki, ahonnan lélegzetelállító panoráma nyílik a Holt-Duna ágára.

Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel a szobában, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Érvényes: 2020.02.19-ig

Szállodák Szigetszentmárton környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Tavaszi Ébredés a Birtokon! (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

SzigetszentmártonX