Mentsvár

Apartmanház a Hazatérőhöz SzigligetApartmanház a Hazatérőhöz Szigliget a térképen

2017. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. augusztus 29.
Utolsó augusztusi hétvégére kerestem szálláshelyet,de nem volt egyszerű dolgom mivel mindenhol minden foglalt volt a Badacsonytól Gyenesdiásig.Aztán megtaláltam ezt az Apartmanházat ahol egy apartman a "Kékfrankos" még szabad volt.Minden olyan mint a leirásban sőt van wifi is amit elfelejtettek megemlíteni és ami elég jó is.Jó tanács azoknak akik foglalnak,hogy érkezzenek bevásárolva mivel a szállás délután 4-től elfoglalható (velünk rugalmasak voltak olyan szinten,hogy bevihettük hamarabb a csomagokat de aztán már mentünk is), de helyi bolt (Coop) fél 5-kor zár így időt és energiát spórolhatnak.A környéken más bolt meg nincs ugyhogy mi Tapolcáig mentünk,hogy meg tudjuk vásárolni a reggelire valót.Ez azért volt így mert mi először egyenesen a szigligeti strandra mentünk (2,5km az Apartmantól).Kellemes kis strand.Nem nagy, de jól átlátható és tiszta.Van több zuhany,értékmegörző és öltöző kabinok.
A Kékfrankos apartman egyébként kellemes hűvös.Kb 40nmm.A kilátás az udvarról szemet gyönyörködtető a Balatonra.Nemcsak nappal,de este is.Kisgyermekes családok számára a szépen gondozott fűves udvar mindenképpen előny.Nekünk a szállás akkor lett volna tökéletes ha az reggelivel lett volna.Nekem egy kicsit macerás volt a bevásárlás.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:
Elhelyezkedés:
Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.