Honey Restaurant & Club Szolnok

05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Honey Restaurant & Club Szolnok vélemények

Gyenge 2017. február 19.a párjával járt itt
Egy ismerősöm ajánlotta a helyet, állítólag igényes és a város helyeihez képest jónak mondható. Így én is bátorkodtam kedvesemet meghívni egy romantikus vacsorára az étterembe. A külcsínnel nem is volt bajom. Viszont mikor beléptünk azonnal megcsapott minket a kellemetlen "illat". Én azonnal más helyet választotatm volna de párom meggyőzött hogy maradjunk.
Kiváló 2016. július 18.a párjával járt itt
A mi nap kedvesmmel vacsoràzni indultunk. Egy ismerösöm ajànlàsàval elmentünk Honey étterembe. Ahogy beléptünk nagyon kedvesen fogadtak minket. Megrendeltük az ételeket,ez utan egy nagyon finom borhoz volt szerencsém ami a hàz bora Pontjó néven ami tényleg nagyon jó volt, kedvesem egy nagyon szép és finom Coctailt fogyasztott.
2015. október 25.barátokkal járt itt
Vacsorázni ültünk be a fenti részébe. A rendelt pizza és gnocchi nagyon finom volt, igazi olasz módra elkészítve. Vékony tésztás és nagyon ízletes volt az összes kirendelt variáció. Ellenben az elfogyasztása nehéz volt, mivel az alja egy picit keményebb volt (ami nem lenne probléma), viszont a tányér íves volt, a kés sem túl jó, és az elvágás lehetetlenség volt, inkább lecsúszott az egész pizza a tányérról minthogy sikerült volna elvágni.