Sok kicsi sokra megy, avagy az apróságok ereje

Trojka Hotel SzolnokTrojka Hotel Szolnok a térképen

2015. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. május 17.
A hotel GPS paraméterei nem egyértelműek, ezért először pánikba estem, hogy milyen helyre is érkezem. A portással folytatott telefonos beszélgetés során útbaigazítottak és odaérvén, kellemesen csalódtam. Bár nem a parkolóban. Az uszodával szemben egy köves úton vezetett az út.
A hotel már kívülről csodásan fest, díszkövekkel burkolt, kerti tavacskával ellátott udvarra érkeztem.
A bejáratnál azonnal a porta fogadott, ahol gyakorlatilag kettéválik a hotel. A bal szárnyban, a hotel részben választottam szállást. A portás meglepően kedves volt. Mindenről tájékoztatott, mint:
-Mit, mikor, hol találhatok?
-Milyen szolgáltatások vannak?
-Mi foglaltatik a szállás árában és mi az ami nem.
Volt olyan kedves, hogy még a csomagjaimat is segített felvinni, amíg én azzal voltam elfoglalva, hogy a lépcsőfordulóban elrejtett szobrokat, csobogókat csodáljam. A szobába érve szintén minden szükséges információt megkaptam (hol a távirányító, lámpa kapcsoló, ...).
A szoba galériás volt, így egy 3-4 fős nappalit és egy tágas hálót egyszerre élvezhettem, egy a kerti tóra néző kilátással ellátott erkély mellett.
Minden tökéletes volt, kivéve az éjszakámat és nem az ágy miatt. Pirkadatkor ugyanis megérkeztek a szobaszomszédjaim és akkor derült ki, hogy elég vékonyak a falak. Ezek után kicsit nehéz volt pihenni.
A reggeli svédasztalos megoldásban volt tálalva, minden frissen, ropogósan várt. Kellően széles választékban. Bár előző este ezt is megkérdezték, hogy van-e esetleg valamilyen különleges igényem.
A falak vastagsága ellenére jól éreztem magam és ár érték arányban tökéletesen elégedett voltam. A portás kedvessége és felkészültsége le vett a lábamról.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló