4,1

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Gerendás Vendéglő Szombathely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 7.családjával járt itt
Egy vásárolgatós napunkon pihenésképpen tértünk be ide egy késői ebédre. Nagyon régen jártunk már itt, ezért izgatottan vártuk az étlapot, ételeket is. Sajnálom, hogy ezekben a jó időkben sincs limonádé, se barackos tea, de a citromos jegestea citromkarikával nagyon finom volt. A pincérek barátságosak, kedvesek és figyelmesek.
Szörnyű 2017. január 15.a párjával járt itt
Az étellel nagyon nem voltunk megelégedve!
Hamar megkaptuk az ételt de a hús tocsogott az olajban, a hasábburgonya sötét színű volt és szintén túl olajos! A saláta túlzottan édes ízű volt! Összességében nagyon nem voltunk megelégedve! Ár érték arányban is drágább! Nem ajánlom senkinek nekem nagy csalódás volt!
Gyenge 2016. július 16.gyerekekkel járt itt
Sajnos ha régebben jó is volt ,amikor én jártam akkor valami szörnyű ételt raktak elém és a lányom elé. 2 személyes tál száraz,sültúsnak mondott valamivel ,a gombaragúnak ( vagy szósznak? ) Szaga volt a rizs száraz volt,a rántotthús valami cafatból volt stb . Na én azóta sem voltam ott és nem is ajánlom ismerőseimnek sem .
Kiváló 2014. augusztus 14.családjával járt itt
Az évek során többször voltunk a Gerendás vendéglőben. Az ételek szépek és finomak, hatalmas adagokat kapunk. Kár kihagyni a vadászlevest, vagy a krémleveseket. A pincérek udvariasak, kedvesek és viccesek. Maga a hely nagyon családbarát. Tágas, jó elrendezéssel. Hétvégente élőzene szórakoztatja a vendégeket. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Remek hangulatú hely.
Kiváló 2014. március 27.a párjával járt itt
Az évek folyamán a Gerendás étteremben ünnepeltünk már születésnapot, évfordulókat és minden alkalommal elégedetten távoztunk. Legutóbbi alkalommal, mikor itt vacsoráztunk, gondoltam kipróbálom a sajtkrémlevest, és nagyon finom volt. Hatalmas adag és nem sajnálták a sajtot sem :) Az ételek minősége kiváló, hatalmas mennyiségű és megfelelő ár/érték arányú. A hely hangulata is kellemes, családias.
2014. február 28.barátokkal járt itt
Egy nagyobb társasággal voltam a Gerendás Étteremben. A pincérek mosolyogva fogadtak minket és alap hangulatnak elég volt egy jó vicc és dőltünk a nevetéstől. Az étlapon sokféle választék volt, mindenki tudott a kedvére valót kérni. A terítés, a hely, családias hangulatot tükrözött, az ételek minősége is jó volt, az árral meg voltunk elégedve. Máig emlegetjük a helyet, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Hatalmas adagok. A sajtkémlevesük isteni, nem szabad kihagyni, de utána még a kisadag étel is sok lesz. Hétvégén gyakran előfordul, hogy várni kell a helyre, mert telt házas. A pincérek kedvesek és viccesek is. Aki nem ismeri a helyet riasztó lehet számára a belépés, mert egy söntés (kocsma) részen kell bemenni. Az étterem kialakítása viszont már tetszetős.