Figura Bisztró Tab
8660 Tab, Kossuth Lajos u. 53.

Figura Bisztró Tab a térképen

Wellness csomagok Tab városában

Figura Bisztró Tab vélemények

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Koszos igénytelen az ülőhelyek kényelmetlenek voltak, végére már fájt tőle a hátam. Étel az rossz volt, ilyen rágós húst még nem ettem máshol, ráadásul a kiszolgálás is lassú volt, befontam a hajam mire bármi kijött. Furcsa a is hogy megkérdik mit kérünk desszertnek és étlap pedig már sehol. Sajnos nem a másik helyet választottuk, vagy máshol.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk Tab városában. Az útról láttuk meg a bisztrót, sajnos parkolási lehetőség csak kicsit messzebb volt a étteremtől. Belépéskor étteremként mutatta be a helységet a személyzet, hangulatos inkább pizzéria jellegű egyben helység. Azonnal volt asztal mert más vendég nem volt. Felszolgáló hölgy kedves unottsággal étlappal kínált minket.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én ettől az étteremtől kb 15 km-re lakom, szóval adott volt, hogy egyszer ki kell majd próbálnom hogy mit tud. Volt amikor egy nagyobb baráti társasággal ültem be egy kicsit, ettünk, ittunk és jól éreztük magunkat. Volt amikor a barátommal mentünk be kettesben romantikázni. Nem 5*-os étterem, így nem hiszem hogy bárkinek is nagyestélyiben kellene mennie ide.

Legnépszerűbb csomagok Tabon és környékén
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
4 nap/3 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szauna használattal, fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, gyermekjátszótér használattal, változatos programokkal, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.
La Pergola Panzió és Étterem
Kaposvár
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2021.05.12. - 2021.12.20.
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.31.

Szállodák Tab környékén
Holiday Hotel Csopak Tab
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Tab
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Nyárindító Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Figura Bisztró TabX