városi Látogatóközpont közül
Látogatóközpont

DámPont Ökoturisztikai Látogatóközpont Tamási bemutatkozása

Az épületben kávézó, mosdó és egy, a térség természeti értékeit és a híres egykori Esterházy vadaskert történetét bemutató kiállítás várja a látogatókat. Emellett tandem kerékpár bérlésre, valamint idegenvezetésre is lehetőség van, innen indul továbbá a Dámok dobogása interaktív tanösvény is.

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

DámPont Ökoturisztikai Látogatóközpont Tamási vélemények

Kihagyhatatlan 2022. december 30.a párjával járt itt
A tamási parkerdő és a 18-19. században Európa-hírű Esterházy vadászatok nyújt betekintést a nagyon látványos, izgalmas interaktív kiállítás.
DámPont Ökoturisztikai Látogatóközpont Tamási - BelsőDámPont Ökoturisztikai Látogatóközpont Tamási - Belső