B*nkó eladó

Európa Pékség TárnokEurópa Pékség Tárnok a térképen

Szörnyű 2018. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 23.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Betértem, hogy a férjemnek, fiunknak és magamnak valami gyors reggelit beszerezzek, mert épp úton voltunk, siettünk.
Mivel nem tudom mikor mi a választék (volt már, hogy teljesen le volt fosztva), nem találom ki előre mit szeretnék, ne érjen csalódás. Most is csak annyiban voltam biztos, hogy sósat szeretnék. Köszöntem, válasz nem érkezett, majd kértem 2 db sajtos croissant, utána a kisfiamnak 2 db mini pogácsát és még merészeltem kérni 2 db sajtos levelest is. Nem egyszerre hadartam el, mert míg az eladó hölgy kiszedte a 2 croissant, addig találtam ki a pogácsákat.
A sajtos leveles után “kedvesen” megszólalt, hogy “Lesz még valami innen? Mert már harmadjára lépek erre az oldalra. Csak kérdezem...” (1 méteres sincs az az oldal.)
Haa kisfiam nem várta volna a reggelijét és nem siettünk volna, ott hagyom az ételt és még a panaszkönyvet is elkérem.
Ez a mai napon, 2018.08.23-án délelőtt fél 10 körül volt.
A “kedves” hölgy molett és szőke. A vezetőség helyében ilyen embereket nem alkalmaznék.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Európa Pékség további értékelései

2017.08.07egyedül
Viszonylag új(nak tűnő) nyitású albán(nak tűnő) pékség Tárnokligeten, kertesházas övezetben. Két szintes családi ház földszintjén találhatóak, pontosan előttük parkolási lehetőség. A mellettük lévő Öcsi Fagyizót zárva találtam, éppen felújították. A kínálat megegyezik a többi, pl. budapesti...
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig