Aranygombos Fogadó Telkibánya

3896 Telkibánya, Múzeum u. 3.

Aranygombos Fogadó Telkibánya a térképen

Aranygombos Fogadó Telkibánya értékelése:

6. helyezett a 11 telkibányai szállás közül

Aranygombos Fogadó Telkibánya vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Többször jártunk ott, véletlenül úgy alakult hogy mindig a januárban. Elvarázsolt a nyugalom és a jó levegő. Balinéz udvarban voltunk, tetszenek az apartmanok elhelyezkedése, a berendezése, kényelmes, tiszta. Az étteremben, minőségi ételek vannak, talán egy kicsit túl kombinálva. Nagyon jó kiránduló helyek vannak a közelben és van hozzá segítség is Telki Manó személyében.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Visszatérő vendégként látogattunk el ismét a szállodába. A hely varázslatos, és semmit nem változott a színvonal a korábbi évekhez képest. Az éttermi szolgáltatás kifogásolhatatlan, a wellness egyszerű, de nagyszerű. A személyzet kedves, és készséges. A nyugalom leírhatatlan, a feltöltődés garantált. A reggeli bőséges, finom, változatos.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 25.
A fogadó nagyon szép helyen van, körbeveszi az erdő, így a levegő kellemes és friss volt, reggel még harmatos is. Az A épületben szálltunk meg, ahol a szoba egyszerűbb, de rendezett volt. Itt volt hűtő. A kert csodálatos, az étkezéseket is ott töltöttük el. A reggeli pazar bőséges, a vacsora (étlapról választott) szintúgy.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Nagyon szuper volt minden, az ételek finomak és óriási adagok,igazi magyaros ízek, a szállás kényelmes és színvonalas, a berendezés megfelelt az igényunknek, teljes kényelem és nyugalom árad a panzió minden szogletébol, és még kétlábu barátot is találtunk Lujzi kutyus személyében, aki mindig a nyomunkban járt, és amikor visszaérkeztunk a sétáinkról, rohant udvozolni minket egy kis farokcsóválgatással.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 21. - 5 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk családommal a festői szépségű Zempléni-hegységben. Telkibánya jó kiindulási pontja lehet a táj felfedezésének, akár gyalog, akár két vagy négy keréken indulunk útnak. Ezért örültünk, hogy rábukkantunk erre a fogadóra. Színvonala ötvözi a négycsillagos hotel ellátást a vidéki vendégszeretettel.

Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.05-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
Érvényes: 2020.12.05-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, állatkert belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Telkibánya környékén
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Wellness csomag (min. 2 éj)

TelkibányaX