NAGY múltú hely NAGY munka előtt áll

Balatoni Ház Étterem TihanyBalatoni Ház Étterem Tihany a térképen

Átlagos 2017. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. szeptember 17.
Mi évek óta visszajárunk.
2 éve (és onnan visszamenőleg) első osztályú hely volt. Tavaly már lehetett látni, hogy nem a régi arcok vannak, és ezt az ételek ízén is érzezni!
Augusztusban is voltunk.
Étlapot csak 3. "összenézésre" hoztak ki.
Az étlap borzasztó igénytelen, A4-es papír (...???). Rendeltünk, igencsak várni kellett, de ezt betudtuk az 1 órási ebédidő forgalmának. A kétszemélyes tál nekem sajnos csalódás volt...(anno olyan adag volt, hogy 3 ember bőven jól lakott).
Szerettünk volna italt kérni, de mindenki kapkodott. Végül sikerült kérnünk, csak kapni nem, mert 10 perc után se hozta senki.
Odahívtunk egy pincér hölgyet, aki készségesen segített, de sajnos ő se látta a rendelésünkben a tételt, így visszajött, megkérdezte mit kértünk és kihozta.
- Ha azt nézem, hogy milyen igényes, szuper (!!!) hely volt, és milyen lett, akkor 1!! (SE)
Tihanyban vagyunk Balatoni full panorámával, NAGY múlttal!
- Ha pedig azt, hogy csupa fiatalt láttam, akik igyekeztek - kapkodtak kissé - de alapvetően az étel finom volt, akkor látok reményt, hogy a jövő évnek már olajozottabban, összeszokottabban, és az idei évből TAPASZTALATOT gyűjtve futnak neki. Mi pedig rendes étlapról, A kedvenc helyünkön maximálisan elégedettek lehetünk ismét!
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Kiváló

Balatoni Ház Étterem további értékelései

2016.11.07a párjával
Tihany, mint egyik kedvenc fesztivál helyszínünk -Tihanyi Levendula Fesztivál és Tihanyi Gardália Fesztivál - ismét remekelt. Sokadalom, vidámság, sok-sok árus és a gyönyörű Balaton... már csak egy jó ebéd hiányzott. Betértünk immár harmadszor a Balatoni Ház étterembe. Azért választottuk, mert...
Echo Residence Tihany - Nyári wellness pihenés Tihanyban reggelivel
Nyári wellness pihenés Tihanyban reggelivel