Valószínűleg a Balaton északi partjának legszörnyűbb étterme

Karolina Fűszerkertje Étterem TihanyKarolina Fűszerkertje Étterem Tihany a térképen

Szörnyű 2014. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A hely egyértelműen egy szóval jellemezhető: szörnyű!
Miután két gyermekkel betértünk hozzájuk, a 6 db pincér egy kupacban állva fogadott bennünket a pult mellett és megkérdezték, hogy mit szeretnénk... azt válaszoltam, hogy enni, ha lehetséges.
Miután helyet foglaltunk kezünkbe nyomták az étlapot helyettesítő sárga gyűrött lapokból álló papírkupacot és eltűntek. Kb. 10 perc után hosszas hátrafele nézegetést követően asztalunkhoz fáradt egyikük és megérdeklődte hogy mit szeretnénk rendelni, elmondtuk és közöltem, hogy innánk is, ha lehetséges. Viszonylag rövid időn belül kihozták az italrendelést. Ezután még hosszú 30 perc következett, mire megjelentek az étellel, na ekkor jött a meglepetés... a gyerekeknek kért fél adag több volt, mint az egész adag, majdnem megkérdeztem, hogy mivel ez valószínűleg csak valami előétel, mikor hozzák már a főételt, de sajnos ez volt az.
Elfogyasztottuk, elég hamar, ezek után úgy kellett az asztalhoz integetni a pincért, hogy fizetni szeretnénk, azonnal hozta is a számlát egy csinos kis fekete dossziéban letette az asztalra és elment. Mondanom kell, vagy sem, de nem adtunk borravalót. Éhesebben jöttünk el, mint ahogy odamentünk.
Az ételek drágák, az adagok ehhez képest rettenetesen kicsik. Tányérdíszítés gyanánt összekenték a tányér széleit 4
egymással szembeni oldalon valami barna szósszal.
Zéró udvariasság, nem foglalkoznak a vendégekkel, aki egyszer járt ott mostanában valószínűleg jó messzire elkerüli a jövőben! Mi legalábbis ezt tesszük majd! :)
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Szörnyű