Vevő Jenő: Van ettől jobb is - Erzsike Fagyizó Tihany

Erzsike Fagyizó Tihany értékelése
20. helyezett a 39 tihanyi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Van ettől jobb is

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Van ettől jobb is!
A hely gyönyörű, a panoráma mesés, ezt kihaználva ideális hely LENNE.
Gyakorlatilga csak a hely szépsége állított meg minket egy fagylaltra.
Manapság divatos mindenhol "helyben készült kézműves fagylalt" slogent használni.
DE ettől nem lesz az ami.
Az ízvilág: tucat termék
A kiszolgálás: Csak kp lehet fizetni, ami nincs feltüntetve és a kiszolgáló ezt azt követően közölte, hogy mindenkinek kimérte a fagylaltot, miközben én jól láthatóan a pult fölött tatottam a bankkártyát, jelezve, hogy azal szeretnék fizetni.
Nem probléma, akkor kp.
A kiszolgálás kesztyűben történt, ugyan abban a kesztyűben amivel a pénzt is elveszik és a visszajárót adják.
Ugye a vírusos időszakban, de alapvetően higéniai okokból hasonló heleken más kezeli a pénzt és más szolgál ki.
Amikor jeleztük a problémánkat, csak egy száelhúzás volt a válasz.
A terasz sem túl esztétikus.
Egyszer betérő túristákból viszont jól lehet profitálni ezek szerint.

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni Vevő Jenő felhasználót?    Igen

8237 Tihany
Piski sétány 7.

2019. július 25.
Tihanyi séta közben, útban a Visszhang domb felé, itt "kötelező" megállni mindenkinek. Már a kínálat látványa is hűsítő. Kirándulásaink során megtapasztaltuk, hogy abba a sorba érdemes beállni, ahol sokan vannak. Kivárni az ülőhelyeket, ha telt ház van bármelyik étteremben, cukrászdában,...