Levendula Étterem Tihany
8237 Tihany, Kossuth Lajos u. 14.

Levendula Étterem Tihany a térképen

P 11:00-21:00
Szo 11:00-22:00
V 11:00-21:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség, dohányzó rész ...
Borsodi Világos, Staropramen, Borsodi

Levendula Étterem Tihany képei

Levendula Étterem Tihany vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
Az étterem Tihany legfrekventáltabb részeinek egyikén fekszik. Hatalmas kerthelyiséggel rendelkezik, amely nyáron tele van. A személyzet nem kedves, nem udvarias és nem előzékeny; főszezonban jóformán alig foglalkoznak a betérő vendégekkel. Az ételre több mint 60 percet kellett várni, pedig én caesar salátát ettem, a párom bolognai spagettit.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Először voltunk a helyen, nyaralás közben bukkantunk rá. Az udvari helység, és a benti helyiség is nagyon jó, hangulatosan van berendezve. Bentről nézve kis kastély, valóban nagyon szép, tiszta. A kiszolgálás hibátlan, az ételek minősége és mennyisége is teljesen rendben volt. Tihany véleményem szerint amuúy is egy csodálatos hely, és az ilyen helyek mint a Levendula Étterem még csodálatosabbá teszik.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 20.
A családdal érkeztünk ide. Leadtuk a rendelést, majd egy óra elteltével megkérdeztük, hogy mikor lesz kész az ételünk? Erre megsértődött a pincér. Fél órával később felálltunk és ott hagytuk a helyet éhesen. A pincér majdnemhogy fel volt háborodva. Nyilván nem értette, hogy a családban kettő cukros is van, már rosszul vannak.

Mobilról küldte. | 2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 31.
Férjemmel voltunk délutáni ebéden. A rántott csirkemell félig nyers volt és sótlan, a sószóró olyan mocskos, hogy szerintem évek óta nem mosták el. A legzavaróbb mégis az elviselhetetlen égett olaj szaga volt, mintha kifőzdébe lettünk volna, nem étteremben. Az ára pedig ehhez képest igencsak magad volt. A kiszolgálás egyébként rendben volt.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
2014. szeptemberben voltam, az 5 éves Unokámmal, a Levendula Étteremben. Az étkezések házias ízben, a leves retro piros lábasban került felszolgálásra. A Felszolgáló jó humorú, udvarias fiatalember volt. A pihenésemhez hozzájárult,hogy az étterem területén van játszótér. Ameddig az Unokám a Személyzet felügyelete mellett játszott, én kényelmesen pihentem, olvasgattam a panzióban.

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
November közepén minden bezár Tihanyban legkésőbb 20:00 órakor. Mi később szerettünk volna vacsorázni, mert a barátaink így érkeztek meg. A várakozás idejét felhasználva körülnéztem, hol tudunk még nyolc után vacsihoz jutni, így tértem be a Levendulába is, megtudakolni, meddig vannak nyitva. Az volt a válasz, hogy "Meddig legyünk?

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 26.
Július közepén megbeszéltünk egy remek családi kirándulást Tihanyba, hogy legalább egyszer összejöjjön a teljes család és az éves emlékeket egy kellemes ebéd keretében megbeszéljük. Egy ismerősöm említette a Levendula éttermet, mert miközben ebédelünk, és beszélgetünk addig a gyerekek a játszótéren elfoglalják magukat.
Válasz az értékelésre - 2014. október 8.
Nagyon Örülünk ha egy kedves család nálunk is jól érzi magát és hozzájárulhatunk a nyaralás feledhetetlen élményeihez!
Várjuk Önöket egész évben szeretettel.
Várallyay András, üzletvezető

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hosszas gondolkodás után választottuk szüleimmel ezt az éttermet, s nem bántuk meg. Az étterem teraszán ebédeltünk, de jártam az étterem részen is, s mindkettő nagyon szép, tiszta, hangulatos. A terasz sarkában játszóteret is kialakítottak, s ottjártunkkor használatban is volt, de egyáltalán nem volt zavaró.
Válasz az értékelésre - 2014. október 8.
Mindig örülünk ha dicsérnek bennünket . Ez pedig annak a jutalma hogy elégedett kedves vendégeink voltak. Várjuk Önöket szeretettel egész évben.
Várallyay András, üzletvezető

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2020.12.05. - 2021.12.05.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, disznótoros napon való részvétellel, élőzenés disznótoros vacsorával, ajándék kóstoló-csomaggal, sportos programokkal
2021.01.15. - 2021.12.12.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2020.12.06. - 2021.12.05.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
2020.12.04. - 2021.12.05.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Hasik Hotel
Döbrönte
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.11.03. - 2021.12.22.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Levendula Étterem TihanyX