Grillkonyha

Oázis Étterem TihanyOázis Étterem Tihany a térképen

Kiváló 2017. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2017. július 15.
A félreértések elkerülése végett én csak az étteremről írok, Tihany Major u 47. cím áll a számlán. júl 13. csütörtök 15:00 körül

Sajkod felé akartunk menni, rossz helyen tértünk le, sok autó állt előtte, azt hittem csak étterem. Bementünk ebédelni.

Egyszerű étlap, 6 fogás, 3 köret, 1 desszert elég komoly árakon 2500 egy főétel körettel de vörös lazacot akár 4500ért is lehet fogyasztani.

Grillkonyha volt, a gyerekeknek simán megflezték a csirkemell + grillkrumpli fogást, elég volt nekik.

Felnőttek kitűnőt ettünk: grillezett tarja +grillzöldség, grillezett pisztráng+ grillzöldség. megérte az árát.

kb 20 perc alatt kihozták a rendelést amit az előttünk levő vaslapos grillhelyen sütött egy szakács. A limonádék tökéletesek voltak.

Most jön a csavar:
A kapuccsínókhoz kértem 2 adag deszertet, ami a "palacsinta levedulás meggylekvárral" címszóra hallgatott és földbe gyökerezett a lábam annyira jól össze volt rakva: könnyű tészta jól átsütve, a lekvár pedig nagyon ott volt.

kb 3000/fő volt a fogyasztásunk, megérte, teljesen elégedettek coltunk.

Oázis Étterem további értékelései

2018.06.17a párjával
Egy helyi hölgytől kaptuk az ajánlást, hogy itt ebédeljünk, és nagyon hálásak vagyunk neki ezért! Két napot töltöttünk most hétvégén Tihanyban, és mindkét nap ide jöttünk. A főutca csiri-csáré zajossága és zsúfoltsága után élmény volt rálelni erre a kis csendes, mellékutcai oázisra. Hangulatos...
2015.10.06barátokkal
kemencés sült kajákat kell enni, az mindig szupertuti! Különösen az oldalas. Már többször voltunk itt, némely alkalomkor az a felszolgáló kolléga van, aki - hiába rendelünk mindenkinek több fogásnyi ételt és iszunk meg mittudoményhány palack bort - szükségét érzi, hogy nagyon erőltesse, hogy...
Echo Residence Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Tihanyi wellness pihenés reggelivel