4,4
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
8. helyezett
városi Egyéb látványosság közül
Kategória
Egyéb látványosság
Tihanyi hajóállomás TihanyTihanyi hajóállomás Tihany

Tihanyi hajóállomás Tihany bemutatkozása

A tihanyi kikötőt 1910-ben helyezték üzembe. A menetrend szerinti hajózásnak köszönhetően eljuthatunk számos Balaton parti településre. A tihanyi hajóállomásról indulnak a Balatoni Hajózási Zrt. sétahajói, a Tihanyrévből pedig a diszkóhajók. Jegyváltásra mindkét esetben a kikötőben van lehetőség.
Tovább olvasom >>

26 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

26 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
57.750 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Tihanyi hajóállomás Tihany vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. október 3.gyerekekkel járt itt
Idén két alkalommal bicajoztunk át Balatonfüredről a tihanyi kikötőbe. Ez a hely varázslatos, mozgalmas, izgalmas. Csodás fotókat tudtunk ott készíteni. A móló tiszta, tágas, kényelmes és biztonságos.
Itt fényképeztem:
Tihanyi hajóállomás Tihany - Külső képTihanyi hajóállomás Tihany - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 25 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.