Oázis Apartman és Étterem Tihany

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Oázis Apartman és Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2017. január 4. járt itt
Szilveszterre érkeztünk ide, nagyon kellemes 2 éjszakát töltöttünk ezen a csendes, nyugodt, mégis központi helyen. A mini apartmant vettük ki, ami valóban kicsi, mégis minden megvolt benne, amire szükségünk volt (takonyha, fürdő), előnye pedig, hogy a belső tóra láttunk rá a szobából.
Oázis Apartman és Étterem Tihany - Egyéb
Kiváló 2016. november 23.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van, csendes, szép kilátással, jól megközelíthető. A központ pár percre, szép, jól felszerelt szoba, kényelmes ággyal, tágas fürdőszobával, lapos tv-vel. Konyhai minisarokkal. Bőséges, szabadon választható reggeli jó időben a grill teraszon, ősszel a rusztikusan berendezett étteremben. Udvarias kiszolgálás. Visszatérő vendégek voltunk.
Oázis Apartman és Étterem Tihany - KörnyékOázis Apartman és Étterem Tihany - Belső
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyről Tihany nevezetességei gyalog könnyen és gyorsan elérhetőek. Nyugodt, csendes helyen fekszik, az utcában a parkolás megoldott és díjmentes. A szállás tiszta, fürdőszobai kiszerelés megfelelő. A kisebb apartmanokban minikonyha, a nagyobbakban (családi)komplett konyha található, mindkettő teljes felszereltséggel.
Kiváló 2015. október 26.barátokkal járt itt
Nagyon jó elhelyezkedésű, kellemes, ízlésesen kialakított szálláshely szép kilátással. Az apartman jól felszerelt kis minikonyhával rendelkezik. Az ágyak kényelmesek, szép ágyneműhuzattal. Az étterem rész is hangulatos, igényesen berendezett. A személyzet udvarias, segítőkész. Mindennel nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2013. augusztus 9.családjával járt itt
A szálláshely egy csendes utcában, pár perces sétára van a központtól. A szoba, melyet foglaltunk egy pici nappali-étkezőből, hálóból és mini konyhából állt. Nagy tisztaság fogadott minket. az épület falai nagyon vastagok, így a legnagyobb melegben is elég volt a ventilátor, hogy kellemesen érezzük magunkat.