Fazekas Vendéglő Tiszakécske

6060 Tiszakécske, Szolnoki út 27.

Fazekas Vendéglő Tiszakécske a térképen

Fazekas Vendéglő Tiszakécske értékelése:

4. helyezett az 5 tiszakécskei étterem közül
337. helyezett Dél Alföldön - 900 étterem közül

Fazekas Vendéglő Tiszakécske vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Kellemes környezetben helyezkedik el az étterem, a Tisza szomszédságában. Kerthelységben tudtunk leülni a jó időben,ez szimpatikus volt. Nagyon kedvesen fogadott a "pincér fiú" illedelmes és jókedvű volt. Elég nagy választékú az étlap,szerintem mindenki talál megfelelőt rajta. Finomak voltak az ételek,ár érték arányban megfelelőek.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14.
Többször jártunk már itt mindig gyors volt a kiszolgálás. Az ételek finomak az adagok nagyok voltak alig bírtuk megenni. Legutóbb libamájat kértünk pirítóssal és sült almával hàt az valami isteni volt. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
tájékozatlan, tudatlan pincérek ... szörnyű kaja és szerviz adó. Többet nem választjuk ezt a helyet!

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 8.
Ebben a tiszakécskei vendéglőben már többször ebédeltünk. Nagyon finoman főznek, ha ott járunk mindig betérünk. Választékos, sokféle ételt lehet enni. Amit eddig kipróbáltunk az mindig finom volt. Ajánlom másoknak is ha Tiszakécskén járnak térjenek be ebbe a vendéglőbe. Ez az értékelés a Tisza parton lévő étteremre vonatkozik.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Minősíthetetlen étel. Szűrke harcsa halászlé 10m-en belül afrikai harcsává válik. Szűrkeharcsa borban párolva szintén afrikai harcsává válik. Íztelen! A frissen sültek régi olajban vannak megsütve. Nem kell mondai,hogy milzen ízevan! A számla kikérése után felekad az ember szeme,hogy szervíz adó is szerepel rajta, ügyes! 300ezres kafetéria 270 ezret ér!

Legnépszerűbb csomagok Tiszakécskén és környékén
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.27. - 2020.10.15.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.09.30.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2021.07.02.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
4 nap/3 éjszaka 15.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hajókázás és jet-ski kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2020.09.10.

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Tiszakécske
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)

Fazekas Vendéglő TiszakécskeX