Tiszavirág Apartman Tiszakeszi
3458 Tiszakeszi, Kolozsvári u. 8.

Tiszavirág Apartman Tiszakeszi a térképen

Tiszavirág Apartman Tiszakeszi értékelése:

1. helyezett az 1 tiszakeszi szállás közül

Tiszavirág Apartman Tiszakeszi bemutatkozása

Tiszavirág Apartman

Sok szeretettel várja vendégeit a 4 napraforgós Tiszavirág Apartman!

Apartmanjaink Tiszakeszi csendes, nyugodt környezetében, az élő Tiszától 80 méterre találhatóak.

Minden apartmanunk ...Tovább >>
Tiszavirág Apartman

Sok szeretettel várja vendégeit a 4 napraforgós Tiszavirág Apartman!

Minden apartmanunk külön bejáratú. Összesen 10 főt tudunk elszállásolni.

Kettő darab 4 személyes és egy darab 2 személyes stúdiós apartmannal állunk a kedves pihenni, illetve szórakozni vágyó vendégeink rendelkezésére. Minden szobához fürdőszoba és WC, LCD tv Digi csatornákkal és DVD-lejátszóval, hűtő, mikró és jól felszerelt konyha tartozik.

A friss levegőn történő pihenés, horgászás, túrázás mellett igénybe vehetők wellness szolgáltatásaink: infra szauna, aromaterápia, jakuzzi (pezsgőfürdő) és kinti medence.

Sportolási, szórakozási lehetőségeink: biciklikölcsönzés, lovaglás, quad bérlés.

Az udvaron bográcsozási, grillezési lehetőség, illetve egy különálló grillkemence is térítés nélkül a vendégeink rendelkezésére áll.

Ingyenes parkolási lehetőség a vendégház zárt udvarán kamerás megfigyeléssel megoldott.

Igény esetén különböző fakultatív programokat tudunk vállalni egyeztetés szerint:

Szekértúra és a szürkemarha gulya meglátogatása.

Horgásztúra az élő Tiszán.

Díjnyertes magyar pálinkák és borok kóstoltatása.

Hungaricumként pedig egy igazi néptánc csoportot tudunk előrendelés esetén meginvitálni fakultatív programunk keretében.

Disznótor - kellő létszám esetén.

Rendezvényszervezés egyedi elképzelések alapján is!

Legény és leánybúcsúztatás

Ballagás, születés- és névnapi partik szervezése, megrendezése.

Zártkörű rendezvényekhez 30 fős jól felszerelt különtermet tudunk biztosítani zene, tv, karaoke, lézerek, füstgép, disco fény biztosításával.

Elérhetőségeink:
Tiszavirág Apartman - Filip Csaba
3458 Tiszakeszi, Kolozsvári utca 8.

Tiszavirág Apartman Tiszakeszi képei

Tiszavirág Apartman Tiszakeszi vélemények

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
csak pár napot tőltöttünk itt,de már az első perctől kezdve ugy éreztük magunkat mintha mindig is itt pihentünk volna. A vendéglátok nem ugy kezeltek minket mint idegeneket,hanem mint régen látott barátokat. az elutazásunkor, már tényleg ugy bucsuztunk ,mint nagyon jó barátoktól. ha időnk engedi,máskor is jövünk ide pihenni,és kikapcsolodni.

2012. augusztusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. június 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztem magam és a társaság akivel ide látogattunk. Finomak voltak az ételek és a vendéglátás tökéletes volt mintha otthon lettünk volna. A Tisza ezen a szakaszon nagyon gyönyörű egy kirándulás a partján szerintem a legjobb kikapcsolódás. Csendes tiszta település. Sajnos a disznótorost nem tudtuk kipróbálni de legközelebb az lesz a cél.

Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.000 - 18.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
2020.04.01. - 2020.10.31.

Szállodák Tiszakeszi környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Napi árak
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)

TiszakesziX