Airport Szálló Tököl ★★★

Airport Szálló Tököl
2316 Tököl, Hermina út 0323/18 hrsz.

Airport Szálló Tököl a térképen

Airport Szálló Tököl értékelése:

1. helyezett az 1 tököli szállás közül
94. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Airport Szálló Tököl bemutatkozása

AZ Airport Szálló Budapesttől 5 kilométerre Halásztelek, Tököl, Szigethalom és Szigetszentmiklós közvetlen szomszédságában található, az új Csepel-szigeti gerincútnál.

Barátságos, parkosított zöld környezetben, halastóval, ...Tovább >>

Barátságos, parkosított zöld környezetben, halastóval, gyerekjátszótérrel, az étteremhez tartozó terasszal és családias hangulatú szobákkal várjuk kedves vendégeinket.

A szállóban 17 szoba (ebből 5 darab egyágyas) található összesen 51 férőhellyel. Szállóvendégeink kártyás beléptető rendszerünkön keresztül közelíthetik meg szobáikat. Vendégeink és autóik biztonságát a szállón belül és kívül videokamerás rendszerünk és saját biztonsági szolgálat is garantálja.

Szobáink egyedi berendezéssel és komfortos felszereltséggel rendelkeznek: légkondicionálás, hangszigetelt, nyitható ablakok, parketta, szőnyegpadló, hidegburkolat, éjjeli szekrény, minibár, antiallergén matrac és ágynemű, 32 colos LCD tv, műholdas csatornák, ingyenes WiFi, tea- és kávéfőzési lehetőség, fürdőszoba zuhannyal, hajszárító.

Szállásdíját készpénzzel, bankkártyával rendezheti, illetve SZÉP Kártyát is elfogadunk!

A szálló földszintjén működő Tuti Étteremben lehetőség van reggeli (990 Ft-tól), ebéd (menü is: 750 Ft-tól) és a'la carte fogyasztásra.

Az étterem kiválóan alkalmas bankettek, ballagások, név- és születésnapok, esküvők, céges és más rendezvények lebonyolítására 150 főig. Az étteremben játszósarokkal várjuk a gyerekeket.

Nyitva tartás: egész évben.

Airport Szálló Tököl képei

Airport Szálló Tököl
Szállások Tököl városában
Wellness csomagok Tököl városában

Airport Szálló Tököl vélemények

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 23.
Nem először jártunk ebben a szállóban és mindig kellemes emlékekkel tértünk haza.
Csendes, pihenésre kiválóan alkalmas, nagyon tiszta szálloda, kedves személyzettel, nagyon jó árakkal.
Ízlésesen berendezett szobák, nagyon sok szép növénnyel. Szép időnk volt, így a kertben lévő játszóteret is tudtuk használni.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 3.
Nem gondoltuk volna hogy létezik még ilyen hely. Nagyon jól éreztük magunkat,jó szívvel ajánlom!A személyzet készséges és kedves,a szobák felszereltsége,tisztasága tökéletes!Gyerekekre is gondoltak,játszószoba,játszótér és minden kiegészítőt megkaptunk a szobába (bili,kiskád,etetőszék.....)

Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig

Szállodák Tököl környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

TökölX