Túrkeve Termál Szálló Túrkeve

5420 Túrkeve, Kuthen király u. 11.

Túrkeve Termál Szálló Túrkeve a térképen

Túrkeve Termál Szálló Túrkeve értékelése:

1. helyezett az 1 túrkevei szállás közül
125. helyezett Észak Alföldön - 665 szállás közül

Túrkeve Termál Szálló Túrkeve vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Parommal es nagylanyommal foglaltunk ket ejszakara ,mar reg kineztuk Turkevet,es vegul sikerult a termelfurdo kozeleben levo apartmanokban szallast kapni. Az apartmanok nagyon tagasak,igazan minden jo lett volna,ha . . . Nagyon piszkosak voltak az ablakok,az ulogarniturakon a huzat(pedig levehetok,moshatok voltak)nagyon pecsetesek,koszosak voltak.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 4. - 6 látogató hasznosnak vélte
A fürdőt már tavaly is kipróbáltuk, most megnéztük a szállást is a Túrkevei Termálban. Ha csak a szállást nézzük a szállóban (mert, hogy apartman és faház is van) az hibátlan, amennyiben tudomásul vesszük, hogy ellátás az nincs. Még reggeli sem. A szoba tágas és tiszta. A falon van lapos tévé, de más dekoráció az nincs.

Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.27-ig

Szállodák Túrkeve környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Corvus Aqua Orosháza
A Hotel Corvus Aqua négycsillagos szolgáltatásokkal várja vendégeit, megnyugtató zöld...
Csobbanás a nyárba (min. 2 éj)
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

TúrkeveX