Vadregény Vendégház Vámosmikola

Vadregény Vendégház Vámosmikola a térképen

Vadregény Vendégház Vámosmikola értékelése:

1. helyezett a 2 vámosmikolai szállás közül

Vadregény Vendégház Vámosmikola bemutatkozása

Vámosmikola a Börzsöny hegység lába és az Ipoly folyó közé ékelődött kis falu a szlovák határ mentén. Páratlan természeti környezet, tiszta levegő, csend és nyugalom jellemzi az egész környéket. A Börzsöny hegység, az Ipoly folyó, az erdők, a Duna közelsége számtalan programot nyújt az ide látogatók számára.
Erdei kisvasutak, vadászat, horgászat, túraútvonalak, kenuzás, pincelátogatás, lovaglás stb.
A vendégház 4 napraforgós minősítéssel rendelkezik. Részben akadálymentesített. Infra szauna, pezsgőfürdő, konditerem várja kedves vendégeinket.
Az udvarban gyermekhinták, tűzrakóhely, grill, tárcsa, ingyen tűzifa, zárt kocsibeálló.

Budapesttől kb. 80 km, autóval és közösségi közlekedéssel is könnyen megközelíthető.

Vadregény Vendégház Vámosmikola vélemények

2014. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás gyönyörű helyen van. Csendes tiszta kis falu. Barátságos emberek. A házigazda mint kedves régi ismerőst úgy fogadott minket. Igazán családias légkörben szép napokat töltöttünk ott. Tisztaság és kényelemben volt részünk. Házigazdánk végig kalauzolt és meg mutatta a falu nevezetességeit. Biztosan vissza megyünk még mert nagyon jól éreztük magunkat.

Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.959 - 29.729,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig

Szállodák Vámosmikola környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

VámosmikolaX