Kern Vendégház Velem

4,1
a 8 velemi szállás közül
Vendégház, Falusi szálláshely

Kern Vendégház Velem bemutatkozása

A festői szépségű Nyugat-Dunántúlon, Kőszegtől nem messze helyezkedik el Velem. A helyi szubalpin klíma hatására olyan változatos, különleges állat- és növényvilága alakult ki, melyet mindenképp érdemes megismerni.

4Szolgáltatás
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Kern Vendégház Velem vélemények

Gyenge 2016. május 3.a párjával járt itt
Csalódás volt számunkra. A szállás sem olyan volt mint amilyen képek a neten fent voltak róla. Ha nem fizettem volna ki előre a szállás díját akkor nem is maradtunk volna ott. Arra jó volt, hogy legyen hol aludni de egyébként nem. A teraszon kiülve átlátni a szomszédba ahol a tyúkokkal együtt ettek a patkányok. A hátsó része a szállásnak rendezetlen volt.
Kiváló 2015. április 7.a párjával járt itt
A vendéglátás szuper, a házigazda kedves, rugalmas, körültekintő. Velem csodálatos, kisgyerekkel, párosan, mindenki talál túralehetőséget! A házban minden tiszta, teljesen felszerelt konyha fogadott, ágyneműt, törölközőt is kaptunk! Mi a kék-túrát kezdtük itt, a kert végében lévő hatalmas házat csak miattunk fűtötték be! Csak ajánlani tudom! !
Kiváló 2013. szeptember 8.csoporttal járt itt
Nagyon tetszett minden. Tiszta, rendezett környezet, kellő mennyiségű konyhai felszereltség (hűtő, mikro, edények). Közvetített szolgáltatás intézése: bozsoki étteremből (olcsó és finom) vacsorát szállíttattak,(pontos időre), a vegyesbolttal kapcsolatteremtés, így előre tudtunk rendelni friss pékárút, felvágottat, zöldséget.