9946 Velemér, Fő utca 7.

Csinyálóház Velemér értékelése:

1. helyezett a 3 veleméri szállás közül
410. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Csinyálóház Velemér bemutatkozása

Az Őrség vadregényes környezetében, Veleméren várja vendégeit a Csinyálóház. Az Írástörténeti Kutatóintézet és a Nap Fia Alapítvány munkáját támogtja az, aki ezt a különleges szálláshelyet veszi igénybe. Az erdővel és patakkal övezett három szintem házban várják az ide látogatókat.

Csinyálóház Velemér képei

Csinyálóház Velemér vélemények

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben, házias fogadtatásban volt részünk május elején, amikor ott voltunk . . . a házigazda kicsiny múzeumát büszkén mutatta korán reggel kakaskukorékolás után . . . helytörténeti ismereteket is mesélt nekünk. Nagyon friss és üde volt a levegő, igaz akkor éjjel esett . . .

Csinyálóház
Velemér
Érvényes: 2021.07.14-ig

Szállodák Velemér környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Abbázia Country Club Nemesnép
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Szívek szállodája-romantikus wellness (min. 2 éj)
Napi árak
Nyaralás Country-Club módra