Kavics Spa Klub & Hotel Velence
2481 Velence, Nadapi út 38.

Kavics Spa Klub & Hotel Velence a térképen

Kavics Spa Klub & Hotel Velence értékelése:

2. helyezett a 9 velencei szállás közül
15. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Kavics Spa Klub & Hotel Velence képei

Kavics Spa Klub & Hotel Velence vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Minden nagyon jó volt. A személyzet nagyon tapasztalt, fiatalos, barátságos és segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a reggeli pedig nagyon bőséges, a capuccino remek. A wellness és a squash is nagyon tetszett Nekünk. Ajánljuk ismerőseinknek is jó szívvel.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Először voltunk, de nem utoljára! Kellemes benyomást tett ránk a hely és a környék is, biztosan ellátogatunk ide nyáron is! A személyzet nagyon segítőkész, külön kiemelnénk az étterem vezetőnőjét, aki végtelenül kedves és kiváló vendéglátó, nálunk Ő kapja a "csillagos ötös" kategóriát! :)
Szívesen ajánljuk a helyet, csendes, pihenésre és kikapcsolódásra tökéletes választás!
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A férjemmel és a fiunk családjával (két 10 éves iker kislánnyal) töltöttünk el a hotelben 3 éjszakát. Kellemes családias légkör fogadott bennünket, kedves személyzettel és előzékeny kiszolgálással. Nem tudunk semmi negatívumot felhozni, mint ahogy a csillaggal jelzett értékelésünk is mutatja teljes mértékig elégedettek voltunk, nagyon kellemesen töltöttük a napjainkat, csak ajánlani tudjuk másoknak is, akik a csendesebb kikapcsolódásra vágynak.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet figyelmes, segítőkész volt. Tetszett a Hotel eredeti építészeti kialakítása, valamint a sok kisebb esztétikai ötlet, melyet iparművészeti tárgyakkal, ötletes feliratokkal és díszített motívumokkal értek el. Viszonylag kis területen meglehetősen sok funkció került kialakításra, mégsem éreztem zsúfoltnak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Csodálatos 3 napot töltöttünk a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. Az étkezés során nagyon finom és változatos volt az étel. A Szilveszter este remekül volt megszervezve,mivel családias hangulatot teremtett a személyzet. Éjfélkor a koccintás után remek nagyon jó ötletnek bizonyult,hogy mindenki felírhatta kívánságát egy kis cetlire és lufival elengedhette.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
A lift a fél emeletről indul! ? Nem lehet a függönytől kinyitni az ablakot. Nincs föltéve a zuhanyozóban kapaszkodó, a tusfürdőnek is kéne egy tartó. A fönti pezsgőfürdőt fiatal 2 méteres atlétáknak vették. Mi nem tudtunk volna sem bele sem kimászni. A lenti kismedencéhez nagyon kicsi lépcsősor vezet persze kapaszkodó nincs. Ha valakit baleset ér fogadjon ügyvédet!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal kettesben töltöttünk itt együtt egy szuper hétvégét! A hotel és a szoba szép tiszta! A személyzet aranyos, kedves, segítő kész. A recepciós úriember végigvezetett minket a hotelben megérkezésünkkor, ami nagyon szimpatikus gesztus! Első este grillvacsorával készültek a medence mellett ami isteni finom volt, remek hangulattal!

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt más párokkal együtt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk. Tisztaság, rend jellemzi a hotelt. A személyzet kedves és segítőkész. Semmiből nem szenvedtünk hiányt. Az árak kicsit magasak. A football biliárd kedvencünk volt. A finn szauna is jó volt, csak nehéz volt fel fűteni 70 fok fölé nem nagyon akart menni.
2016. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Nagyon családias és meghitt szilvesztert töltöttünk a Kavicsban. Szuper wellness és személyzet. Teljes pihenés mert nincs sok szoba ezért nagyon családias. Nem kellett a wellnessben semmire várni, mert nem volt tömeg. Kiváló helyszín, aki közvetlen, barátságos embereket és környezetet keres sok törődéssel.

Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 32.567,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness- és fitness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ajándék üveg pezsgővel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
5 nap/4 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
Érvényes: 2021.07.08-ig

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Nyári pihenés 3 éjszakától
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Boldog napok (min. 2 éj)

VelenceX