Kavics Spa Klub & Hotel Velence
2481 Velence, Nadapi út 38.

Kavics Spa Klub & Hotel Velence a térképen

Kavics Spa Klub & Hotel Velence értékelése:

1. helyezett a 9 velencei szállás közül
10. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Kavics Spa Klub & Hotel Velence képei

Kavics Spa Klub & Hotel Velence vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Minden nagyon jó volt. A személyzet nagyon tapasztalt, fiatalos, barátságos és segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a reggeli pedig nagyon bőséges, a capuccino remek. A wellness és a squash is nagyon tetszett Nekünk. Ajánljuk ismerőseinknek is jó szívvel.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
Először voltunk, de nem utoljára! Kellemes benyomást tett ránk a hely és a környék is, biztosan ellátogatunk ide nyáron is! A személyzet nagyon segítőkész, külön kiemelnénk az étterem vezetőnőjét, aki végtelenül kedves és kiváló vendéglátó, nálunk Ő kapja a "csillagos ötös" kategóriát! :)
Szívesen ajánljuk a helyet, csendes, pihenésre és kikapcsolódásra tökéletes választás!
2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A férjemmel és a fiunk családjával (két 10 éves iker kislánnyal) töltöttünk el a hotelben 3 éjszakát. Kellemes családias légkör fogadott bennünket, kedves személyzettel és előzékeny kiszolgálással. Nem tudunk semmi negatívumot felhozni, mint ahogy a csillaggal jelzett értékelésünk is mutatja teljes mértékig elégedettek voltunk, nagyon kellemesen töltöttük a napjainkat, csak ajánlani tudjuk másoknak is, akik a csendesebb kikapcsolódásra vágynak.
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet figyelmes, segítőkész volt. Tetszett a Hotel eredeti építészeti kialakítása, valamint a sok kisebb esztétikai ötlet, melyet iparművészeti tárgyakkal, ötletes feliratokkal és díszített motívumokkal értek el. Viszonylag kis területen meglehetősen sok funkció került kialakításra, mégsem éreztem zsúfoltnak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Csodálatos 3 napot töltöttünk a szállodában. Nagyon kedves volt a személyzet. Az étkezés során nagyon finom és változatos volt az étel. A Szilveszter este remekül volt megszervezve,mivel családias hangulatot teremtett a személyzet. Éjfélkor a koccintás után remek nagyon jó ötletnek bizonyult,hogy mindenki felírhatta kívánságát egy kis cetlire és lufival elengedhette.

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
A lift a fél emeletről indul! ? Nem lehet a függönytől kinyitni az ablakot. Nincs föltéve a zuhanyozóban kapaszkodó, a tusfürdőnek is kéne egy tartó. A fönti pezsgőfürdőt fiatal 2 méteres atlétáknak vették. Mi nem tudtunk volna sem bele sem kimászni. A lenti kismedencéhez nagyon kicsi lépcsősor vezet persze kapaszkodó nincs. Ha valakit baleset ér fogadjon ügyvédet!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Párommal kettesben töltöttünk itt együtt egy szuper hétvégét! A hotel és a szoba szép tiszta! A személyzet aranyos, kedves, segítő kész. A recepciós úriember végigvezetett minket a hotelben megérkezésünkkor, ami nagyon szimpatikus gesztus! Első este grillvacsorával készültek a medence mellett ami isteni finom volt, remek hangulattal!

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt más párokkal együtt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk. Tisztaság, rend jellemzi a hotelt. A személyzet kedves és segítőkész. Semmiből nem szenvedtünk hiányt. Az árak kicsit magasak. A football biliárd kedvencünk volt. A finn szauna is jó volt, csak nehéz volt fel fűteni 70 fok fölé nem nagyon akart menni.
2016. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Nagyon családias és meghitt szilvesztert töltöttünk a Kavicsban. Szuper wellness és személyzet. Teljes pihenés mert nincs sok szoba ezért nagyon családias. Nem kellett a wellnessben semmire várni, mert nem volt tömeg. Kiváló helyszín, aki közvetlen, barátságos embereket és környezetet keres sok törődéssel.

Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.21. - 2020.03.22.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
15 nap/14 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.15. - 2020.09.15.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Velence
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakai fürdőzéssel, kerékpárbérléssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.05.03.

Szállodák Velence környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

VelenceX