Margó Panzió Vértessomló

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Margó Panzió Vértessomló vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. szeptember 12.barátokkal járt itt
Osztálytalálkozót szerveztünk erre az ismeretlen helyre. Nos. BEJÖTT! Laza és vidám személyzet. Nagy és mindennel felszerelt szobák és jó büfé elfogadható áron. Mi ön ellátásra rendezkedtünk be,de minden adva volt a főzéshez és a jóléthez. Nem kellett mosogatnunk! Mindent elintézett Margó madám és a személyzet.
Margó Panzió Vértessomló - VendéglátásMargó Panzió Vértessomló - KörnyékMargó Panzió Vértessomló - Medence/kertMargó Panzió Vértessomló - KörnyékMargó Panzió Vértessomló - EgyébMargó Panzió Vértessomló - EgyébMargó Panzió Vértessomló - KörnyékMargó Panzió Vértessomló - Külső képMargó Panzió Vértessomló - SzobákMargó Panzió Vértessomló - BelsőMargó Panzió Vértessomló - BelsőMargó Panzió Vértessomló - Külső képMargó Panzió Vértessomló - BelsőMargó Panzió Vértessomló - Szórakozás/SportMargó Panzió Vértessomló - Külső képMargó Panzió Vértessomló - Külső kép