A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Még nincs helyezése városi Egyéb látványosság közül
Kategória Egyéb látványosság
Benedek-hegyi óvóhely Veszprém bemutatkozása
A II. világháború idején a Benedek-hegy sziklatömbjében 200 fő befogadására alkalmas óvóhelyet létesítettek a polgári légoltalom megszervezése érdekében. Érdekessége, hogy 1944-ben itt rejtették el a Szent Koronát és az ország aranytartalékát is.
Jártál már itt? Értékeld elsőként a helyet!3 darab első értékelés után Felfedező kitüntetéssel jutalmazunk!
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.