Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz
8248 Veszprémfajsz, Fő út 67.

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz a térképen

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz értékelése:

1. helyezett az 1 veszprémfajszi szállás közül
108. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz bemutatkozása

Veszprém környéki családias panzió, Veszprémtől és a Balatontól csak 7 km-re!

Veszprém környéki családias panzió, Veszprémtől és a Balatontól csak 7 km-re!

A Borcsi Sport Panzió egy Veszprém környéki faluban, Veszprémtől és a Balatontól 7 km-re található. Veszprémfajsz a Balaton-felvidéken elhelyezkedő település. Erdős domborzata és a Balaton közelsége miatt a természetet kedvelő emberek, a kerékpáros és gyalogos turisták, valamint a strandolni vágyók számára ideális célpont.
Panziónkban fallabdapálya, finn és infra szunák, asztalitenisz nyújt kellemes kikapcsolódást.
Sörözőnkben 45 féle sört kínálunk.

Egész évben kellemes környezetben, szolid árakkal várjuk Vendégeinket !

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz képei

Szállások Veszprémfajsz városában
Wellness csomagok Veszprémfajsz városában

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Remek szállás nyugodt csendes környezetben. Tiszta, igényes,barátságos szobák,minden praktikus. Minden kérésünket teljesítették, segítőkészen álltak hozzánk. Köszönjük!

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Fantasztikusan éreztük magunkat,most is,mint a legelső alkalommal! Amikor először jártunk itt sajnos az idő hiánya miatt a fallabdát nem volt lehetőségünk kipróbálni,viszont a szaunát igen! Ezen a hétvégén viszont mindennek tudtunk hódolni szerencsére,az élmény számomra mindent felülmúlt,a Vendéglátóink nemcsak kiváló szakemberek,hanem csodás emberek!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
Tiszta, rendezett, családias hangulatu panzió. Igazán jó az étel (velös piritós, feltétlenül ki kell probálni! gratulálok a fönöknek). Pihenés , átutazás, kirándulás,stb. céljábol mindenkinek tudom ajánlani. Sportolási lehetöség helyben, a balaton csak egy ugrásra, több szabadidö park is szintén közelben, mindezekröl informáciot kaphatunk a nagyon kedves személyzettöl.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Nagyon családias a panzió. Mindent megtesznek a vendékekért. Ajánlatot kaphatunk a közeli látnivalókról. Kiváló a sör felhozatal és egyéb italok sem rosszak. A kajáról csak felsőfokon beszélhetünk. /Isteni a főnök paraszt tojásrántottája. /Minden leves,sült,köret,saláta kiváló. Tisztaság rend,gondozott kert! Aki szereti infra,finn szauna/mi nem használtuk,mert egészséügyileg nem lehet.

Hotel Villa Classica
Pápa
4 nap/3 éjszaka 27.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Thermal Panzió Igal
Igal
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, wellness-stúdió használattal, masszázs és koktélutalvánnyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.12-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, múzeum belépővel, kakaó vagy kávékuponnal, ital kedvezményekkel, széf használattal
Érvényes: 2020.11.01-ig

Szállodák Veszprémfajsz környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

VeszprémfajszX