Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz
8248 Veszprémfajsz, Fő út 67.

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz a térképen

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz értékelése:

1. helyezett az 1 veszprémfajszi szállás közül
118. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz bemutatkozása

Veszprém környéki családias panzió, Veszprémtől és a Balatontól csak 7 km-re!

Veszprém környéki családias panzió, Veszprémtől és a Balatontól csak 7 km-re!

A Borcsi Sport Panzió egy Veszprém környéki faluban, Veszprémtől és a Balatontól 7 km-re található. Veszprémfajsz a Balaton-felvidéken elhelyezkedő település. Erdős domborzata és a Balaton közelsége miatt a természetet kedvelő emberek, a kerékpáros és gyalogos turisták, valamint a strandolni vágyók számára ideális célpont.
Panziónkban fallabdapálya, finn és infra szunák, asztalitenisz nyújt kellemes kikapcsolódást.
Sörözőnkben 45 féle sört kínálunk.

Egész évben kellemes környezetben, szolid árakkal várjuk Vendégeinket !

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz képei

Szállások Veszprémfajsz városában
Wellness csomagok Veszprémfajsz városában

Borcsi Sport Panzió Veszprémfajsz vélemények

Mobilról küldte. | 2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Remek szállás nyugodt csendes környezetben. Tiszta, igényes,barátságos szobák,minden praktikus. Minden kérésünket teljesítették, segítőkészen álltak hozzánk. Köszönjük!

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23.
Fantasztikusan éreztük magunkat,most is,mint a legelső alkalommal! Amikor először jártunk itt sajnos az idő hiánya miatt a fallabdát nem volt lehetőségünk kipróbálni,viszont a szaunát igen! Ezen a hétvégén viszont mindennek tudtunk hódolni szerencsére,az élmény számomra mindent felülmúlt,a Vendéglátóink nemcsak kiváló szakemberek,hanem csodás emberek!

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22.
Tiszta, rendezett, családias hangulatu panzió. Igazán jó az étel (velös piritós, feltétlenül ki kell probálni! gratulálok a fönöknek). Pihenés , átutazás, kirándulás,stb. céljábol mindenkinek tudom ajánlani. Sportolási lehetöség helyben, a balaton csak egy ugrásra, több szabadidö park is szintén közelben, mindezekröl informáciot kaphatunk a nagyon kedves személyzettöl.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 9.
Nagyon családias a panzió. Mindent megtesznek a vendékekért. Ajánlatot kaphatunk a közeli látnivalókról. Kiváló a sör felhozatal és egyéb italok sem rosszak. A kajáról csak felsőfokon beszélhetünk. /Isteni a főnök paraszt tojásrántottája. /Minden leves,sült,köret,saláta kiváló. Tisztaság rend,gondozott kert! Aki szereti infra,finn szauna/mi nem használtuk,mert egészséügyileg nem lehet.

Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 11.400 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és sportpálya használattal, játszósziget használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 37.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, fürdőköpeny bekészítéssel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.

Szállodák Veszprémfajsz környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)

VeszprémfajszX