Cabernet Borétterem Villánykövesd

Így is ismerheted: Hotel Cabernet - Görbe Pince Étterem
4,7
a 3 villánykövesdi étterem közül
borház, étterem, borpince, szálláshely étterme
Cabernet Borétterem Villánykövesd

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Cabernet Borétterem Villánykövesd vélemények

Kiváló 2021. november 15.a párjával járt itt
Több reggelit és vacsorát fogyasztottunk el a szálloda éttermében. Volt menü választékos és svédasztalos is. Bőségesek és ízletesek voltak. A pálmát az 5 fogásos libavacsora vitte el. Mellé az 5 féle borkóstolás. Nagyon kedves személyzet, gyors kiszolgálás. Ajánlom minden arra járónak. Bár a szép pince éttermet csak a szállóvendégek használhatják.
Cabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - EgyébCabernet Borétterem Villánykövesd - Egyéb
2015. október 7.barátokkal járt itt
Pincetúrán jártunk a Villányi borvidéken barátainkkal, amikor is felfedeztük Villánykövesd nagy pincéjében a Görbe Pince Éttermet. Nagyon hangulatos hely, a pincészetben berendezett étterem. Kedves, előzékeny kiszolgálás, kiváló ételek hosszú sora. Igazi boros ételekhez, nagyon finom és jó minőségű borokat kínálnak.
Kiváló 2013. augusztus 23.családjával járt itt
Még májusban jártam az étteremben szüleimmel és a testvéremmel, anyukám névnapját, apukám születésnapját és anyák napját ünnepeltük. Az ételek finomak voltak, bőséges adagokat kaptunk. A hely nagyon hangulatos, a legjobb étterem, ahol valaha jártam. A hitel részében sajnos még nem jártam, de ami késik nem múlik.
Cabernet Borétterem Villánykövesd a térképen
7772 VillánykövesdPetőfi Sándor utca 29.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték
H-V
magyar, nemzetközi