Éden Park - Vár a Dráva Vízvár
7588 Vízvár, Dráva u. 31.

Éden Park - Vár a Dráva Vízvár a térképen

Szállások Vízvár városában
Wellness csomagok Vízvár városában

Éden Park - Vár a Dráva Vízvár vélemények

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Október végén voltunk itt baráti társasággal. Mindhárom ház tökéletesen és igényesen felszerelt, mindent megtaláltunk, amire szükségünk volt. Mivel már elég hideg volt, a nappali részt fatüzeléses kályhával fűtöttük, a hálószobát pedig villanyradiátorral. A házak melletti közösségi hely nagyon szépen meg van csinálva, főzésre, sütögetésre tökéletesen van kialakítva, nagyobb társasággal is bőven elfértünk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Csodálatos természeti környezet, gyönyörű új ház, kényelmes, szépen felszerelt, tiszta szobák, óriási zöld kert, pihenőpark, felszerelt játszótér, saját parkoló a házhoz, extra kerti sütő-főzőhely teljes felszereléssel. És szívesen fogadják házi kedvencedet is! Csak ajánlani tudom, legszívesebben maradtunk volna még.

Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
Érvényes: 2021.02.26-ig
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
Érvényes: 2020.03.29-ig

Szállodák Vízvár környékén
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Vital Zalakaros
Tavaszi hétköznapok (1 éjtől)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Zalakarosi csobbanás (min. 2 éj)

VízvárX