Éden Park - Vár a Dráva Vízvár
7588 Vízvár, Dráva u. 31.

Éden Park - Vár a Dráva Vízvár a térképen

Szállások Vízvár városában
Wellness csomagok Vízvár városában

Éden Park - Vár a Dráva Vízvár vélemények

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Október végén voltunk itt baráti társasággal. Mindhárom ház tökéletesen és igényesen felszerelt, mindent megtaláltunk, amire szükségünk volt. Mivel már elég hideg volt, a nappali részt fatüzeléses kályhával fűtöttük, a hálószobát pedig villanyradiátorral. A házak melletti közösségi hely nagyon szépen meg van csinálva, főzésre, sütögetésre tökéletesen van kialakítva, nagyobb társasággal is bőven elfértünk.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Csodálatos természeti környezet, gyönyörű új ház, kényelmes, szépen felszerelt, tiszta szobák, óriási zöld kert, pihenőpark, felszerelt játszótér, saját parkoló a házhoz, extra kerti sütő-főzőhely teljes felszereléssel. És szívesen fogadják házi kedvencedet is! Csak ajánlani tudom, legszívesebben maradtunk volna még.

Viktor Bor- és Vendégház
Balatonmáriafürdő
4 nap/3 éjszaka 21.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, szilveszteri programokkal, gálavacsorával, pezsgős koccintással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Vízvár környékén
Venus Hotel Zalakaros
Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a...
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Házias, magyar és a miénk estek (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Napi árak

VízvárX