Eldorádó Fogadó és Kemping Vonyarcvashegy

Eldorádó Fogadó és Kemping  Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Fürdő u. 2.

Eldorádó Fogadó és Kemping  Vonyarcvashegy a térképen

Eldorádó Fogadó és Kemping Vonyarcvashegy értékelése:

8. helyezett a 36 vonyarcvashegyi szállás közül
305. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Eldorádó Fogadó és Kemping Vonyarcvashegy bemutatkozása

Balaton-parti fogadónk és takaros vízparti kempingünk május 1. és szeptember 30. között várja a pihenésre és kikapcsolódásra vágyó vendégeket. Családias hangulat, vendégbarát árak és szolgáltatások jellemzik szálláshelyünket. Fogadónkban 13 szoba, kempingünkben bérelhető lakókocsik, füves talajú lakókocsi- és sátorhelyek állnak rendelkezésre. Szolgáltatásaink közé tartozik a magyaros-házias konyhájáról ismert éttermünk, salakos teniszpályánk, automata tekepályánk és vízibicikli, csónak és kerékpár kölcsönzőnk.
Vonyarcvashegy az északi part egyik legkedveltebb üdülőfaluja Keszthelytől mindössze 6 km-re.
Látogasson el hozzánk, várjuk szeretettel!

Eldorádó Fogadó és Kemping Vonyarcvashegy képei

Eldorádó Fogadó és Kemping  Vonyarcvashegy

Eldorádó Fogadó és Kemping Vonyarcvashegy vélemények

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kilenc éve erre a helyre vissza járunk a gyerekeimmel és barátainkkal. Meg vagyunk elégedve mindennel, sőt egyre több ismerősömnek ajánlom és ha eltöltöttek egykét napot már vissza járó vendégek lesznek. Kirándulási és túrázás, bicikli kölcsönzési lehetőség, változatos programok, horgászási lehetőség. Csodálatos a környezet és kiszolgálás. 2014.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.01.02-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX