Janika Panzió Vonyarcvashegy
8314 Vonyarcvashegy, Petőfi S. u. 115/2.

Janika Panzió Vonyarcvashegy a térképen

Szállások Vonyarcvashegy városában
Wellness csomagok Vonyarcvashegy városában

Janika Panzió Vonyarcvashegy vélemények

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 15.
A családommal töltöttem egy hétvégét a panzióban. A személyzet nagyon kedvesen és udvariasan fogadott. Az étterem és konyha tökéletes, a reggeli bőséges és igényes volt. A panzió kényelmes,a szobánk légkondicionált volt és tiszt. A medence szuper! A forró napokra nagyon jó volt a medence feletti új árnyékoló. Zárt parkoló . Látszik a tulajdonosok hozzáértése.

2012. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 18. - 3 látogató hasznosnak vélte
A panzió nagyon jó környéken van,a strand nincs messze. A szoba szépen be van rendezve,van hűtő,tv. A fürdőben törölközőt,szappant biztosítanak. Gyönyörű tisztaság van az udvaron is. A medence is szuper és nagy. A panzióhoz tartozó étteremben a reggeli svédasztalos,bőséges. Nagyon finomakat főznek ha ebédelni,vagy vacsizni szeretne valaki.

Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2021.01.02-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.01-ig

Szállodák Vonyarcvashegy környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

VonyarcvashegyX