Vándor Vigadó Zalaegerszeg

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Egerszeghegy 17.

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg a térképen

Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Vándor Vigadó Zalaegerszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba számunkra csak éjszakára használatos, egész nap kirándulás, városnézés, stb. Az árához képest nagyon jó, nem túlárazott, igaz nem szálloda, de a megnevezése is apartman! Vacsora előtt a wellnes részleget is kipróbáltuk, mert van. Egy főért is befűtötték a szaunát. Nagy jakuzzi, szálló vendégeknek napközben bármikor elérhető.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Csodálatos helyen, kényelmes szobában töltöttünk el pár napot. A személyzet, és a tulajdonos kedvesek voltak. Ha az étteremben rendezvény van, akkor kissé lankad a figyelem a szálló vendégek felé, és a hely is szűkössé válik az étkezéshez. Az apartmanok konyhájában lehetne több evőeszköz, tányér, pohár. Nincs fagyaszó a hűtőben. Alapjában véve jól éreztük magunkat.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép napot! Nemrég a menyasszonyommal ott töltöttünk egy hétvégét, és csak jót tudok írni! A szállás normális volt, a kiszolgálással is nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, és nem fukarkodnak semmivel. A hangulat családias, hétvégén volt élő zene is, jól esett hallgatni vacsora közben.

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkám kapcsán sokat utazom az országban, de ha Zalaegerszegen járok akkor mindenképpen a Vándor Vigadot választom. Gyönyörű taj a hegy tetején, fantasztikus ízek az étteremben, figyelmes kiszolgálás , szinte joggal érezheti magát az ember családtagnak! Kiváló hely pihenésre és szórakozásra is egyaránt. Aki szereti a "talp alá valót ", lehet benne része hétvégenként .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családok számára is kitűnő pihenési és szórakozási lehetőséget biztosít ez a fantasztikus hely. Kellemes környezet, finomabbnál finomabb ételek és bőséges ital választék várja az ide betérőket. Az ár-érték arány teljes összhangja tapasztalható meg itt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akár hosszabb vagy rövidebb időre is jár ezen a tájon.

Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
2 nap/1 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
4 nap/3 éjszaka 30.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, köntös bekészítéssel, gálavacsorával, szilveszteri programokkal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, pezsgős újévi brunch-al, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.728 - 30.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.22-ig
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Vital Zalakaros
Wolf Panzió Sárvár
Év eleji előfoglalási akció (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
2=3 kedvezményes kikapcsolódás Hévízen (min. 3 éj)

ZalaegerszegX