Vándor Vigadó Zalaegerszeg

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Egerszeghegy 17.

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg a térképen

Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Vándor Vigadó Zalaegerszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba számunkra csak éjszakára használatos, egész nap kirándulás, városnézés, stb. Az árához képest nagyon jó, nem túlárazott, igaz nem szálloda, de a megnevezése is apartman! Vacsora előtt a wellnes részleget is kipróbáltuk, mert van. Egy főért is befűtötték a szaunát. Nagy jakuzzi, szálló vendégeknek napközben bármikor elérhető.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Csodálatos helyen, kényelmes szobában töltöttünk el pár napot. A személyzet, és a tulajdonos kedvesek voltak. Ha az étteremben rendezvény van, akkor kissé lankad a figyelem a szálló vendégek felé, és a hely is szűkössé válik az étkezéshez. Az apartmanok konyhájában lehetne több evőeszköz, tányér, pohár. Nincs fagyaszó a hűtőben. Alapjában véve jól éreztük magunkat.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép napot! Nemrég a menyasszonyommal ott töltöttünk egy hétvégét, és csak jót tudok írni! A szállás normális volt, a kiszolgálással is nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, és nem fukarkodnak semmivel. A hangulat családias, hétvégén volt élő zene is, jól esett hallgatni vacsora közben.

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkám kapcsán sokat utazom az országban, de ha Zalaegerszegen járok akkor mindenképpen a Vándor Vigadot választom. Gyönyörű taj a hegy tetején, fantasztikus ízek az étteremben, figyelmes kiszolgálás , szinte joggal érezheti magát az ember családtagnak! Kiváló hely pihenésre és szórakozásra is egyaránt. Aki szereti a "talp alá valót ", lehet benne része hétvégenként .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családok számára is kitűnő pihenési és szórakozási lehetőséget biztosít ez a fantasztikus hely. Kellemes környezet, finomabbnál finomabb ételek és bőséges ital választék várja az ide betérőket. Az ár-érték arány teljes összhangja tapasztalható meg itt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akár hosszabb vagy rövidebb időre is jár ezen a tájon.

Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 24.000,- Ft/család/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, sportolási lehetőségekkel, belépővel a Csácsi állatsimogatóba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.16. - 2021.09.24.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.01.14-ig
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.983,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes kozmetikai kezeléssel, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Fábiánics Kastély
Misefa
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.24-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

ZalaegerszegX