Vándor Vigadó Zalaegerszeg

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg
8900 Zalaegerszeg, Egerszeghegy 17.

Vándor Vigadó  Zalaegerszeg a térképen

Wellness csomagok Zalaegerszeg városában

Vándor Vigadó Zalaegerszeg vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba számunkra csak éjszakára használatos, egész nap kirándulás, városnézés, stb. Az árához képest nagyon jó, nem túlárazott, igaz nem szálloda, de a megnevezése is apartman! Vacsora előtt a wellnes részleget is kipróbáltuk, mert van. Egy főért is befűtötték a szaunát. Nagy jakuzzi, szálló vendégeknek napközben bármikor elérhető.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Csodálatos helyen, kényelmes szobában töltöttünk el pár napot. A személyzet, és a tulajdonos kedvesek voltak. Ha az étteremben rendezvény van, akkor kissé lankad a figyelem a szálló vendégek felé, és a hely is szűkössé válik az étkezéshez. Az apartmanok konyhájában lehetne több evőeszköz, tányér, pohár. Nincs fagyaszó a hűtőben. Alapjában véve jól éreztük magunkat.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép napot! Nemrég a menyasszonyommal ott töltöttünk egy hétvégét, és csak jót tudok írni! A szállás normális volt, a kiszolgálással is nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak, és nem fukarkodnak semmivel. A hangulat családias, hétvégén volt élő zene is, jól esett hallgatni vacsora közben.

2014. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkám kapcsán sokat utazom az országban, de ha Zalaegerszegen járok akkor mindenképpen a Vándor Vigadot választom. Gyönyörű taj a hegy tetején, fantasztikus ízek az étteremben, figyelmes kiszolgálás , szinte joggal érezheti magát az ember családtagnak! Kiváló hely pihenésre és szórakozásra is egyaránt. Aki szereti a "talp alá valót ", lehet benne része hétvégenként .

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családok számára is kitűnő pihenési és szórakozási lehetőséget biztosít ez a fantasztikus hely. Kellemes környezet, finomabbnál finomabb ételek és bőséges ital választék várja az ide betérőket. Az ár-érték arány teljes összhangja tapasztalható meg itt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akár hosszabb vagy rövidebb időre is jár ezen a tájon.

Artis Boutique Hotel
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 18.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Orwa Vendégház
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 7.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 26.250 - 45.650,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.667 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Cocktail Show-val, élőzenével és változatos műsorokkal, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig

Szállodák Zalaegerszeg környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

ZalaegerszegX