Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros

8749 Zalakaros, Bodahegyi u. 3.

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros a térképen

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros értékelése:

17. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül
350. helyezett Nyugat Dunántúlon - 761 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Jó hely,bőséges és finom ételek.A pizza akkora amekkorának lennie kell. A pincérek kedvesek,korrektek,minden kívánságát igyekeznek teljesíteni a vendégeknek. Az árak is normálisak a kapott mennyiségnek megfelelően.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Mivel szállodában félpanziós ellátásunk volt így csak 1-2 alkalommal ettünk máshol, a menüből választottunk és nagyon finom volt, elég is volt. Mindenki jól lakott a kiszolgálás gyors volt és barátságos. Helyünk volt, tisztaság és kellemes meleg fogadott bennünket. Biztosan betérünk ismét ha legközelebb is erre járunk a családdal, ajánlom szivesen az éttermet.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Zalakaroson járva többször is betértünk már az étterembe (2013-ban jártunk itt, az idén nem voltunk, mert kevesebb időt töltöttünk a fürdőhelyen). A külföldiek által is kedvelt hely. A személyzet barátságos, a kiszolgálás gyors, az étterem tiszta. Az ételek kínálata választékos, amit a napi ajánlatok bővítenek. Időseknek, fiataloknak, baráti társaságoknak, családoknak is ajánlom.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alatt mentünk el erre a helyre 1 alkalommal - kár volt. A kiszolgálás nem volt rossz, de az ételek minősége...hát... a páromnak konkrétan nyers grillezett csirkemellett hoztak ki, a fokhagymakrémleves izetlen volt, a saláta nem aznap felvágott paradicsomból készült. Szóval egy étteremben ugy gondolom az ételek minősége a legfontosabb...

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Hotel Forrás Zalakaros
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 16.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, klub- és játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.11.30.
Borisz Apartmanház
Zalakaros
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.09.27.
Hotel Vital
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.000,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.08.30. - 2020.12.23.
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.05. - 2021.09.27.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli kikapcsolódás (min. 4 éj)
Október 23. Zalában (min. 3 éj)

Koma Étterem & Pizzéria ZalakarosX