Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros

8749 Zalakaros, Bodahegyi u. 3.

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros a térképen

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros értékelése:

21. helyezett a 27 zalakarosi étterem közül
369. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő

Koma Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Jó hely,bőséges és finom ételek.A pizza akkora amekkorának lennie kell. A pincérek kedvesek,korrektek,minden kívánságát igyekeznek teljesíteni a vendégeknek. Az árak is normálisak a kapott mennyiségnek megfelelően.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 11.
Mivel szállodában félpanziós ellátásunk volt így csak 1-2 alkalommal ettünk máshol, a menüből választottunk és nagyon finom volt, elég is volt. Mindenki jól lakott a kiszolgálás gyors volt és barátságos. Helyünk volt, tisztaság és kellemes meleg fogadott bennünket. Biztosan betérünk ismét ha legközelebb is erre járunk a családdal, ajánlom szivesen az éttermet.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
Zalakaroson járva többször is betértünk már az étterembe (2013-ban jártunk itt, az idén nem voltunk, mert kevesebb időt töltöttünk a fürdőhelyen). A külföldiek által is kedvelt hely. A személyzet barátságos, a kiszolgálás gyors, az étterem tiszta. Az ételek kínálata választékos, amit a napi ajánlatok bővítenek. Időseknek, fiataloknak, baráti társaságoknak, családoknak is ajánlom.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásunk alatt mentünk el erre a helyre 1 alkalommal - kár volt. A kiszolgálás nem volt rossz, de az ételek minősége...hát... a páromnak konkrétan nyers grillezett csirkemellett hoztak ki, a fokhagymakrémleves izetlen volt, a saláta nem aznap felvágott paradicsomból készült. Szóval egy étteremben ugy gondolom az ételek minősége a legfontosabb...

Legnépszerűbb csomagok Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 13.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 9.621 - 10.521,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.01.04.
Amadeus Villa
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.17. - 2021.02.17.
Ensana Thermal Aqua
2 nap/1 éjszaka 24.750 - 29.750,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.12.30.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Zalakaros
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Forrás Zalakaros Zalakaros
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Napi árak

Koma Étterem & Pizzéria ZalakarosX